OUTFIT

9/22/2017

První kozačkový outfit letošního podzimu je tady. Byla jsem odvážná, takže jsem si nebrala punčochy, jeli jsme totiž jen na kafe, takže jsem vyběhla z auta a dlouho jsem se v té zimě netrápila. Každopádně po cestě domů už jsem si jela pro nové černé transparentní punčochy, bez kterých už tento rok z domu asi nevylezu. V dnešním outfitu mám volánkové šaty. Jsou jednoduché, celé černé. K nim mám svůj oblíbený křivák, který má v pase i opasek. Na zádech nýty a čmáranice. Kozačky mám nejraději nad kolena, je v nich teplo a celkově mi ta délka vyhovuje nejvíc. V tomto outfitu jsem měla problém jen s tím, že jsem nevyladila kování. Na bundě je všechno stříbrné a na kabelce zase zlaté. Já totiž nemám žádnou kabelku se stříbrným kovem, jelikož se mi žádnou nepodařilo sehnat. Co bych dala za obyčejnou černou kabelku. Náušnice jsem měla také stříbrné, ale i tak mi to kování na kabelce vadilo. Jindy to tolik neřeším a bez problému kombinuji zlatou a stříbrnou. Ovšem tentokrát mi to nesedlo.


kabelka Zara šaty Choies boty no name křivák Zara

You Might Also Like

15 komentárov

 1. Outfit se mi, opět, velmi líbí :-) Mám ráda celočerné outfity! Neskutečně Vám to sluší, ty kozačky, křivák - je to provokativní, sexy, ale přitom neodhalujete vůbec nic :-) Za mě jednoznačně TOP :) Kombinace kovů mi absolutně nevadí, sama je kombinuji, je to o odvaze vyjít tzv. z davu a umět to nosit a to Vy umíte :) Super! Euni

  ReplyDelete
  Replies
  1. Já také ráda kombinuji různé barvy kovů, ale v tomto případě mi tam ta (teplá) zlatá nejde. Ten outfit je takový studený, prostě jen černá a stříbrná. A ta kabelka celkově, moc mi k tomu nesedí. Ale lepší jsem k tomu vybrat nedokázala.

   Delete
 2. Hurá, přijel k nám cirkus...

  ReplyDelete
 3. Mě se to líbí :-) trošku mi k tomu nejde ta kabelka ale celkově moc sluší!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky mi k tomu nejde. Já prostě nemám černou kabelku. Natož se stříbrným kováním.

   Delete
 4. Vidim konecne naznak usmevu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Někdy se to povede! A to nám zrovna pršelo. Štěstí, že se vůbec fotky povedly.

   Delete
 5. Great outfit! I love the jacket. :)

  If you would like to support each other with follow for follow, let me know on my blog: https://starshinebeauty.blogspot.hr/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hi dear, thanks for your comment. I will let you know.

   Delete
 6. Pusobis dost smutne, neuvazujes si nechat vyplnit nosoretni ryhu?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nechci mít díky tomu pak odulý obličej. Nelíbí se mi to. Smutně působím proto, že fotky nejsou absolutně upravované a bylo pod mrakem, celkem pršelo, byla jsem ráda, že mám vůbec použitelné fotky. Zajímalo by mě, kolik slečen a žen takhle vypadá bez retuše a bez různých filtrů.

   Delete
 7. Mně se ten outfit moc líbí! :) ale pravda je, že kabelka by k tomu sedla jiná.. ale znám to, taky mám jen par kabelek a ne všechny sedí ke všemu :))

  ReplyDelete

Subscribe