Trvalá laserová depilace | Remington

11/28/2017

Pokud jde o depilaci, osobně jsem zkoušela všechno možné. Ale vždycky jsem toužila po něčem, co můžu používat doma, po něčem, co mi nepodráždí pokožku, po něčem, co opravdu vydrží a zbaví mě chloupků pokud možno natrvalo. Depilace pulsním světlem si zaslouží osvětu, zatím se s tímto způsobem depilace setkávám v kosmetických salonech, ale proč si tento přístroj nepořídit domů? Samotné strojky jsou opravdu krásné, lehce udržovatelné a jediné, co potřebují je výměna žárovky strojku. Já jsem si vybrala ten nejnovější od značky Remington, tedy IPL 6750 i-LIGHT Prestige Hair Removal System. Trvalé výsledky jsou již po třetím použití, žárovka se 150 000 záblesky se postará o precizní depilaci po celém těle, v oblasti bikin a také depilaci obličeje.U tohoto strojku se mi líbí, že má větší pulsní okénko a  pět možností nastavení intenzity. Pulsní okénko má samozřejmě ochranný UV filtr. Strojek má obličejový nástavec a nástavec pro oblast bikin. Pokud jde o depilaci těla, používám Multi-flash, který je určený právě pro větší oblasti. A na obličej používám Single-flash pro detailní ošetření. Pozornost si zaslouží i technologie PROPULSE™, která pracuje na principu ohřívání vlasového folikulu, zaměřuje světelnou energii v kořenové části a zastavuje cyklus růstu chloupků. Světelená energie je absorbována a potlačuje růst chloupků omráčením folikulu. Zní to sice dost odborně, ale depilaci pulsním světlem nelze popsat nijak jinak, aby byla pochopitelná.


Použití je doporučené jednou za týden. Je potřeba, aby bylo dané místo k ošetření zcela vyholené, pokud nějaké chloupky vynecháte, prostě si je tím zábleskem spálíte. Dále byste si měli dávat pozor na opálenou pokožku, například ošetření obličeje bych nechala na chladnější období. Podzim a zima je k takovému ošetřování ideální. Důležité je také vynechávat místa, kde máte znaménka a tetování. Pokud si pulsním okénkem najedete na tetovaní, je pravděpodobné, že budete mít puchýře. Já musím svoje tetovačky opravdu pečlivě objíždět. Tento přístroj používám od léta a zatím jsem s výsledky spokojená. Před každým ošetřením si na přístroji načtete vaši kůži, přiložíte ruku ke snímači a pak už můžete začít s ošetřením. Dívala jsem se na jiné recenze a bohužel nikdo neuvádí, že musíte skenovat konkrétní část těla. Tedy pokud chcete ošetřit lýtka, musíte ke snímači přiložit lýtko.


Zvolíte vhodný nástavec (tělo, oblast bikin, obličej) a vyberete si stupeň intenzity. Trvalé odstranění chloupků by mělo být viditelné už po třetím použití, ale je potřeba mít přístroj nastavený na nejvyšší stupeň, čili na 5. Nevýhodou je, že vás to může lehce štípat, tedy jen na citlivých místech.Závěrem se samozřejmě vyjádřím k ceně tohoto přístroje. Pohybuje se od 5000,- do 10 000,-. Já mám ten dražší, jelikož je nejnovější, má spoustu výhod, které jsem vám vypsala, ale na výběr je jich spousta. Pokud si spočítáte, kolik by vás tento způsob depilace stál u kosmetičky, dostanete se k mnohem vyšší částce.


Jak řešíte odstraňování chloupků vy? Znáte depilaci pulsním světlem? Pokud máte nějaké rady a tipy, určitě mi napište. A naopak, pokud máte nějaké dotazy, sem s tím. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E. 


You Might Also Like

8 komentárov

 1. Odpovědi
  1. Intimní partie bolí, doporučuji nižší stupeň.

   Vymazat
 2. Mám ten stejný, používám pětku no ale zvykala jsem si dlouho! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já u pětky ještě nejsem. Jsem cíťa.

   Vymazat
 3. Tak Milý Ježíšku :) moc pěkné fotky článek povedený ;)

  OdpovědětVymazat
 4. V salonu je to drahé, mám jinou značku přístroje, tento neznám. Používám ho s manželem a bereme to jako rodinnou investici. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejste určitě jediní. Muži tyto přístroje také běžně používají. Je to dobrá věc.

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!

Subscribe