Adrenalin díky DODOlandu

By Elizabeth Lore - 10/20/2017

Zapojila jsem se do další výzvy na portálu Blogerky.cz, tentokrát jsem se dala do sepsání několika zážitků z www.dodoland.cz, které bych chtěla prubnout. A nemyslím jen na sebe, ale i na svou rodinu. Zážitky totiž nemusíte syslit jenom pro sebe. A to mluvím z vlastní zkušenosti. Příteli jsem jednou nadělila jízdu v bojovém tanku a střelbu z AK47. Samopaly miluje a má to pro něj určitou symboliku, nebo hodnotu dalo by se říct, prostě je má rád a to úplně stačí. Moje sestra svému příteli objednává poukazy pravidelně na jeho narozeniny, konkrétně tandemové seskoky. Já jsem si vybrala několik zážitků, ale jeden mě zaujal tak nějak víc. A to konkrétně jízda v Lamborghini Gallardo, kde dostanete i kvalitní video záznam. Což je pro mě jako blogerku neskutečná věc. Dokumentuju všechno a tohle mít na videu prostě chci. A teď už něco z toho, co mě jednoznačně zaujalo a s jistotou vím, že vás to dostane taky. Co takhle rozmlátit auto? Vypustit páru a vyzuřit se. Stejně tak je boží rozmlácení kanceláře. Syndrom vyhoření je veliký problém a je super, že se s tím můžete poprat díky tomuhle zážitku, skvělá možnost, jak ze sebe všechno dostat. Pokud nepotřebujete nic tak drastického, co třeba nahrát si vlastní CD? Nahrávací studio jen pro sebe a tvořit. Sama si pamatuji, když jsem poprvé vešla do náhravacího studia, už jen ten pohled a pocit, když tam vejdete je zvláštní. Je to skvělý a netradiční zážitek. A to nejzvláštnější na konec. Zažít horor na vlastní kůži ve starém mlýně z roku 1863. Hodina totálního strachu v děsivém prostředí. Osobně si myslím, že bych to snad ani nevydržela, ale tuplem bych to chtěla zkusit. Přítele bych k tomu asi musela donutit, ten totiž horory vůbec nezvládá. Když se díváme na horor (po několikáte na ten samý), vždycky se lekne a vyskočí, máchá rukama, háže vším, co má zrovna v ruce. Je ostuda s ním jít do kina na nějaký horor. S oblibou se doma schovávám pod schody a čekám, kdy půjde okolo. Takhle já se doma bavím. A tenhle zážitek by si myslím pamatoval do konce života.
Pak něco čistě pro mě. Malování na plátno, vzpomínky na střední školu. Celý víkend strávit malováním. Obrazy si pak samozřejmě odnesete domů.


A další kuriozita, vyzkoušet si jaké to je v hurikánu. Tohle bych chtěla zažít ideálně s celou rodinou. Musí to být dokonalé vznášet se ve větrném tunelu. Hlavně bych si chtěla odnést i fotky na památku. Tohle jsou věci, které se nestávají denně. Kolik znáte lidí, kteří se mohou pyšnit tím, že se vznášeli uprostřed hurikánu?Závěrem. Materiallistické věci jsou pomíjivé, ale vzpomínky si uchováte celý život, pokud nejste skleróza jako já samozřejmě. Ale vážně, kupovat si jen věci, drahé dárky, to pro nás není. Nebo alespoň já takové zážitky uznávám. Můj přítel je člověk, který nic nechce. Když něco chce, jde a koupí to. To samé byl můj otec, člověk nikdy nevědel, co mu dát, čím ho překvapit. Zážitky jsou boží věc! 


 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Moc hezký článek El :)

  OdpovědětSmazat
 2. O tomto počujem prvýkrát, ale to maľovanie ma hneď zaujalo ✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že je to super věc na uklidnění a hlavně i rozvíjení osobnosti. Někdo v sobě může objevit i skrytý talent, nový koníček, zálibu.

   Smazat
 3. Tak to se těším co vybereš a doufám že nám o tom napíšeš :) Hanka S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, ale pokud se něco bude konat, na blogu o tom napíšu!

   Smazat

Děkuji za nový komentář!