PIGMENTY

By Elizabeth Lore - 10/18/2017

Tak a je to tady. Konečně mám všechny barvy pigmentů, které jsem potřebovala do svého kitu. Zatím jsem vám v jednom starším článku ukazovala pigmenty Inglot. I tak mi ale chyběly zlaté, stříbrné a bílé třpytky. Odstíny se mi podařilo dokonale zachytit. Sama nevím, které jsou nejhezčí. Proto jsem si je taky koupila všechny. Koumala jsem pigmenty různých značek a vyhodnotila jsem, že ty nejlepší jsou právě Inglot, MAC a také NYX, které jsou mimo jiné i cenově dostupné. Vizážistky si kupují některé dražší pigmenty napůl, protože potřebujeme více odstínů a zároveň nevyužijeme takové množství všech barev. Já je tedy vyplácám s přehledem, používám je celkem často, takže se o jejich spotřebu vůbec nebojím. Tyhle jsem už stihla otestovat při focení v terénu s Oleksandrou.


Jsou dobré na líčení očí, na tělo, na rty, na obočí, na řasy. Možná bych je plácla i do vlasů a zalakovala silně tužícím lakem na vlasy. Teď v téhle zimě už toho s fotografy moc nenafotíme, alespoň tedy v terénu ne, takže se těším na léto, kdy se budou krásně třpytit na slunci. Při nedávném focení mi slunce na poslední chvíli uteklo na střechy domů, takže se nepovedly záběry, které jsem plánovala. Hlavní je, že už ty pigmenty vůbec mám. Sháněla jsem je celkem dlouho, věčně jsou všude vyprodané odstíny. Pokud vás zajímají konkrétní odstíny, určitě mi napište do komentářů.
Pro dnešek je to všechno! Krásný den mějte. Vaše Elizabeth!

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Zajímavá fotka a sluší Ti to moc :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O to šlo, zajímavá fotka, nic víc. Možná bych ty rty udělala ještě trochu jinak, ale v celku jsem spokojená. Fotka je myslím krásná.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Upozorňuji, že se nejedná o denní líčení. Jak vidíte, jedná se o focení s profi fotografem, kde se fantazii meze nekladou. Asi jste nepochopila oč se jedná.

   Pokud jde o nesympatie k mé osobě, nevím, proč stále navštěvujete můj blog a budu ráda, když si najdete jiné zájmy.

   Smazat
 3. Krásné vlasy!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Starám se o ně jak jen to jde! Brzy bude další vlasopost.

   Smazat
 4. Pigmenty jsou krásné, je to takové zajímavé ozvláštnění - např. na nějaké speciální fotky či příležitosti, krásné barvy, sytost, líbí se mi to :-) Ale na běžné nošení to samozřejmě není..Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, proto jsme je také s fotografkou nafotily. Na běžné nošení to nejde!

   Smazat
 5. Také niečo by sa mi do zbierky hodilo! Dá sa to využiť naozaj všelikde!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!