SÉRA BEAUTYLASH

By Elizabeth Lore - 10/19/2017

Dnes mám pro vás článek o mých řasách. Možná jste si na některých fotkách všimli, že mám nyní prodloužené řasy. Proto jsem se také rozhodla pro používání séra pro růst a kvalitu řas, konkrétně Beautylash. Sérum jsem začala používat ještě před prodloužením řas, aby byly silnější. Nyní používám sérum dosti nepravidelně, ale první měsíc jsem ho používala samozřejmě denně. Řasy trošku poporostly a zdály se mi hustější, i tak jsem se ale rozhodla pro prodloužení řas, po kterém jsem toužila už nějakou dobu.


Mám sérum na řasy i obočí. Výdrž mají neskutečnou, ještě mi vydrží myslím dost dlouho. Oba dva produkty mají praktické kartáčky, štětečky. Sérum na řasy má tenký špičatý aplikátor a štěteček na obočí nemá kartáček, jak by mnozí čekali, ale malý štěteček podobný štětci na obočí. I díky tomu je spotřeba minimální. U produktů totiž nejde jen o funkčnost, ale i o výdrž. Nemám ráda produkty, které jsou hned vyplácané. Balení je myslím moc pěkné. A tady máte fotky mých přírodních řas. Oči mám sice nalíčené, ale i tak je zjevné, že nemám slabé řasy. Nemám pro vás fotky před a po použití séra, jelikož mi to nepřipadá smysluplné, vzhledem k tomu, že mám řasy prodloužené. I tak si ale myslím, že je sérum pro řasy důležité, prodloužené řasy jsou zatížené, svým způsobem trpí, určitě se oslabují. A tím spíš by se sérum na řasy mělo používat pokud možno dlouhodobě.Znáte tato séra? Nebo používáte nějaké jiné produkty?


 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Ja som vyskúšala zatiaľ iba Realash, ktoré je úžasné! ✿ Parádne máš mihalnice! Už som ich videla aj na IG ♥

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem zkoušela Realash, které je asi 3x dražší, než toto sérum Beautylash. V tomto případě je cena rozhodující.

   Smazat
 2. Máš krásné oči :)

  OdpovědětSmazat
 3. Líbí se mi tvar umělých řas ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jsem ho sice dvakrát měnila, ale tento se mi zdá nejlepší.

   Smazat
 4. Řasy jste měla krásné i své, ale chápu volbu jít do umělých - krásně to zvýrazní oko a opadne ranní rutina :-) Já jsem tedy stále u svých řas a občas si nalepím umělé, když mám ráno čas a chuť si je dát:) Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen, že mi to zvýrazní oko, ale strašně hezky mi to zjemnilo rysy obličeje, které moc jemné nemám. Už jen můj výrazný nos a čelisti. Řasy jsem si nechala dát ty nejdelší a sedlo mi to skvěle.

   Líčení to usnadnilo, ale to odličování je pekelné, to samé spánek v noci. Drbání oka taky nehrozí, je to celkem omezující. Ale nevadí mi to, to je hlavní.

   Nejvíc jsem ráda za to, že mám teď strašně hezké kočičí oko a když se pěkně nalíčím, hned je to na jiné úrovni. Jako vizážistka ocením, když jsou i ty řasy dotažené k dokonalosti. Dělat si teď kouřovky a jiné druhy líčení mě baví mnohem víc, než když jsem měla svoje řasy.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!