Victoria Beckham | Estée Lauder

By Elizabeth Lore - 10/28/2017

Po nějaké době mám pro vás jednu řekla bych až vzácnou recenzi. Jedná se o produkt, po kterém momentálně touží každá vášnivá beauty blogerka, sběratelka, vizážistka. Já jsem stělesněním všech, takže jsem z tohoto produktu řádně rozhozená a neskutečně jsem se těšila na dnešní post. Pohledem na tento produkt si víc a víc uvědomuji, že líčidla obecně mají opravdovou hodnotu. Poprvé jsem to pocítila, když se mi do rukou dostala limitka Rihanny pro MAC. Zmiňuji to proto, že jsem někdy až zaskočená tím, jak se někdo ke své kosmetice chová. Švihnout to do kabelky, do šuplíku. To mi trhá srdce. Já jsem si svých věcí vždycky vážila a faktem je, že to někdy celkem přeháním. Je pár kousků, kterých si tak vážím, že je nedokážu ani používat. Máte to taky tak? Je něco, co prostě používáte minimálně? Já mám takových produktů asi tak deset, víc snad ne. Je mi to prostě líto. Ale snažím se k tomu dokopat tím, že si připomínám tu skutečnost, že každý produkt má datum spotřeby. To celkem funguje.


Dnes je to recenze transparentního pudru Estée Lauder. Nejvíc mě překvapila velikost samotného produktu, je obrovský. Bála jsem se, že to bude malá paletka, ale vůbec.


Kolekce Victorie Beckham je samozřejmě elegantní, jednoduchá, nadčasová. Tento pudr je celý zlatý a z kovu. Díky tomu je celkem těžký, na váze mu přidává i nemalé zrcátko.Pudr je samozřejmě kvalitní a jsem s ním moc spolojená. Opět nic nepoznáte hned při nanášení, pokud se na takové pudry vyloženě nezaměřujete. Já se na ně zaměřuji hodně a tu kvalitu jsem na něm pocítila ihned.
Tento produkt rozhodně nebude součástí mého kitu, ale pokud budu mít modelku s pórovitou pletí, tímto si usnadním hodně práce a nervů. Zdá se mi, že krásně projasňuje a hezky vytahuje barvu pleti. Samozřejmě se dá skvěle použít i na zafixování rtěnky. Já si ho dávám i na obočí, tedy pouze pokud si obočí líčím stínem. U gelu to potřeba není, ale stín se mi v obočí vždycky během dne začne trochu lesknout. Skvěle maskuje nedokonalosti, stačí trocha korektoru a zapudrovat. Nevím proč, ale jiné pudry mi nesrovnalosti pleti spíš zvýrazní. I když já vlastně vím proč, protože některé pudry holt nejsou dobré.


A pro dnešek je to vše. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.


 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Asi před týdnem jsem koukala na video, kde Victoria B. tuto svoji řadu kosmetiky představovala a úplně mě uchvátila. Přesně představuje sofistikovanost a eleganci, jakou V. má. Koupila bych si každý kousek!
  Obecně jsem ji nikdy moc nevnímala, ale viděla jsem pár jejích rozhovorů a musím říct, že je poslední dobou moji velkou inspirací

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já Victorii zaregistrovala asi před 3 lety, tedy tehdy mě vyloženě zaujala. Mám ráda jeji styl i její návrhy.

   Smazat
 2. Ahoj Eli, vypadá to skvěle, Victoria by mohla použít tvoje fotky jako promo. Hlavně tu, jak tam držíš pudřenku. Máš na ní krásně upravený nehty. Já to mám taky, že si nejmilejší kousky střežím a šetřím. A s tím pěkným zacházením to mám taky. Ale se vším, ráda udržuju celý byt, jsem moc ráda, že i po 10 letech to máme doma jako nové. A učím to i dcery. Žádná rychlá spotřeba, ale vážit si věcí, které za to stojí. M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi mě moc potěšila, fotky jsem plánovala jiné, ale nakonec vyšly tyto.

   Ohledně té domácnosti to mám stejně. Všechno chci mít v krásném stavu.

   Smazat
 3. Vyzerá ako taká malá tabatierka, haha. Verím, že je super ❤

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!