VLASOPOST | Straight Brush Remington

By Elizabeth Lore - 10/30/2017

Určitě si pamatujete mou recenzi žehličky na vlasy Remington Air Plates s unikátním systémem pohyblivých ploch, které vlasy precizně vyžehlí a nevyškubou vám vlasy. Byla to recenze, která byla soutěžní a dnes vám vlastně můžu říct, že má recenze vyhrála 1. místo! O to víc jsem se těšila na dnešní post, kdy vám představím další produkt od Remingtonu. Na úvod jen zmíním, že článek je sepsán ve spolupráci s portálem Blogerky.cz!


Opět se to týká rovnání vlasů, ovšem tentokrát je to řekla bych mnohem jednodušší způsob, jak si vlasy vyžehlit. Vlasy se vlastně rovnají rovnou česáním. Já mám vlasy celkem rovné už po vyfoukání vlasů, ale i tak je vždycky musím lehce přežehlit. S tímto hřebenem jsem to zkusila úplně jinak. A to tak, že si vlasy pročesávám tímto kartáčem už během fénovaní vlasů. Doporučuji mít fén nastavený na studených vzduch, protože tím se vaše vyžehlené vlasy okamžitě zafixují. I proto má již zmiňovaná žehlička Remington Air Plates technologii Cool Touch, který vlasy zafixuje na stejném principu. Tento postup se nikde nedoporučuje, napadlo mě to vlastně hned, jak jsem kartáč použila poprvé.


Abych to upřesnila. Umyté vlasy nechám volně uschnout, během toho do nich nanesu olejíček a pročešu. Jakmile jsou vlasy takřka suché, začnu vlasy v předklonu fénovat. V konečné fázi si vezmu Remington kartáč a začnu s pročesáváním během fénovaní od konečků po kořínky. Rozhodně si nečešte vlasy od kořínků, konečky vlasů by se zbytečně zacuchaly a potrhaly. Tedy pokud mluvíme o pročesávání vlhkých vlasů. I když u suchých vlasů postupuji stejně, dělám to tak celý život. A pokud je mi známo, jinak se to dělat ani nemá. Češete si vlasy jiným způsobem? Nebo to vůbec neřešíte? Napište mi do komentářů.
Kartáč jako takový působí luxusním dojmem, už jen to balení je moc krásné. Kartáč má mimo jiné antistatický účinek, díky kterému se nemusíte bát rozlítaných vlasů. Obzvlášť po umytí to v mém případě bývá časté. Vždycky se snažím vlasy zatížit olejíčkem, ale nedařil se. Tuhle funkcni tedy obzvlášť oceňuji.Kartáč má tři teplotní stupně, tedy 150, 190 a 230 stupňů. Nastavit si ji můžete podle druhu vašich vlasů. Já se snažím používat ten nejnižší stupeň, protože hřeben používám asi dvakrát denně a chci, aby byly mé vlasy co nejméně namáhané tepelným upravováním. Věřte, že za ty roky se to projeví. Péči o vlasy se věnuji již 7 let opravdu intenzivně, testuji různé procedury, různé značky produktů, postupy v pěči o vlasy, také produkty z lékárny, prostě všechno. Za tu dobu jsem se dopracovala ke krásným vlasům. A pořádně si rozmyslím, čemu je vystavím, co si na ně naplácám, jakou elektroniku používám.
Určitě mnohé z vás zajímá, zda se dá používat i na prodloužené vlasy. Ano, dá, ale nesmíte zajíždět ke spojům. Takže doporučuji ty vlasy šikovně naprat v délkách, ne u hlavy. A nebo v předklonu.Dělala jsem malý průzkum, zatím jsem nenarazila na negativní zkušenost s narovnávacím hřebenem. Dívala jsem se na různé recenze te světa a poradí si i s kudrnatou hřívou. Já mám ve vlasech mírnou vlnu, což je nic oproti kudrnatým vlasům. Pokud má někdo z vás takový kartáč na vlasy doma, zajímá mě i vaše zkušenost. Pro mě je to opět jedna z věcí, kterou jsem dlouho koumala a nakonec jsem ráda, že ji mám doma. Líbí se vám? Přeji vám pěkný zbytek dne a mějte se krásně! Vaše Elizabeth. 

  • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

Děkuji za nový komentář!