Chanel Gabrielle

By Elizabeth Lore - 11/06/2017

Dámy a pánové, dlouho opěvovaná Gabrielle od Chanelu. Ještě jsem se nesrovnala s tím, že ji opravdu mám. Je to dokonalá vůně. Víte, že mám pětku, ale je to takový bolehlav. Pak mám také Chance, tu žlutou, ale je to lehčí verze pětky, jen je taková jemná. I tak tam ale tu pětku cítím. Hodně oblíbená je zelená Chance, tu mi doporučovalo už hodně lidí. K této Gabrielle jsem se dostala náhodou, nejdříve jsem viděla samozřejmě hromadu reklam, ale pak se ke mě dostal vzoreček. Sama jsem nečekala, že mě takhle dostane. Říkala jsem si, že to bude další těžká Chanelovka, ale spletla jsem se. Je to tak krásná a romantická vůně. Na blogu jsem se o ní jen zmínila a pak jsem ji dostala od nejdokonalější osoby v mém životě. To mě potěšilo mnohem víc. To, že mě někdo takhle vnímá a myslí na mě. Opět jsem měla tendence se na tento malý poklad jen dívat, ale to vlastně ani nejde, je nemožné se na ni jen koukat, šetření jde tentokrát stranou. Moc mě potěšilo, že se líbí i mému příteli, protože ten je na parfémy vysazený. Dokonce jsou i vůně, které vyloženě nesnáší. V parfémech se mu holt podřizuji, přizpůsobuji. Jaksi nechci nosit vůni, která ho tak nějak irituje. Tato Gabrielle se mu líbí, takže spokojenost je na všech stranách. Znáte Gabrielle? Dle mě je to parfém, který si každá milovnice výrazných a neobvyklých vůní oblíbí. 

Všem vám přeji krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Vůně od Chanelu neznám - jsou vcelku drahé a docela těžké :) Z těžších vůní mám osobně ráda Cavalliho :-) Toho používám již řadu let. Celkově mám asi pět oblíbených parfémů, se kterými jsem spokojená a kupuji si je stále dokola :) Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahé jsou. Já teď čekám ještě na jednu do své sbírky, ale nejraději mám tuhle Gabrielle, protože jediná není těžká. Je docela jiná. Já mám teď na testování asi pět parfémů, je to šílené. Čekám na další 4. Plus ten nový Chanel ještě. Hodně parfémů teď vyřazuji, tak jsem si zas vybrala nové. Měním svůj styl a stejně tak i vkus na vůně. Mimo to jsem jich spoustu dostala v rámci novinek na sepsání recenze a nejsou to vyloženě vůně, které si nakonec nechám. Já mám těch parfému hodně. Ráda bych to zredukovala konečně.

   Smazat
 2. Vypadá moc hezky,čistý a elegantní flakón.Až půjdu kolem parfumerie,tak určitě vyzkouším. Vůně Chanel jsou pěkné,ale já mám už svoje dvě stálice a to Black Opium od YSL,tu miluje partner, a potom Angel od Thierry Murgel.Jsem holt na hodně výrazné vůně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak zrovna tyhle používalo hodně mých známých. Já mám doma YSL Black Opium, ale jen tu napodobeninu (zrovna zkouším výdrž a kvalitu, v malém balení do kabelky) a objednanou mám od Thierry M. vůni Alien! Tak jsme se celkem shodly na stylu vůní.

   Chanel Gabrielle je hodně jemná, člověk by ani neřek, že to je Chanel. Je jiná.

   Pokud jde o vůni Angel, přítel ji nesnáší. Nosila ji jeho bývalá a smrdí mu to. Stejně tak nemá moc rád Opium, ale na mě mu to vonělo. Ve výběru vůní na něj hodně dám, na parfémech si ujíždíme oba dva.

   Smazat
  2. Tak a změna, Alien nebude, vybrala jsem lepší, tak budu muset řešit ještě změnu objednávky. Zatím v mé sbírce tedy Thierry Mugler nebude. Zdrržela jsem se v parfumérce a ten Alien mi nakonec nějak nesednul.

   Smazat
 3. Mňa táto Gabrielle až tak neuchvátila. Najradšej zo všetkých Chanel mám práve tu zelenu.
  Štýl ženy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, ta zelená je šíleně oblíbená, já mám tu žlutou a není to ono. Každopádně Gabrielle je u mě jednička.

   Smazat
 4. Rada by som ju ovoňala ♥ Možno stavím najprv na vzorku ❤

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!