Guerlain Rouge G De Guerlain | Galiane

By Elizabeth Lore - 11/20/2017

Dnes mám pro vás krásný článek o krásné rtěnce, která mě nadchla hlavně tím, že slouží také jako zrcátko. Je nehorázně těžká, ale tím líp. Není to žádný šmejd, ale pořádná a kvalitní rtěnka. Je to přeci Guerlain! Vím o této rtěnce už pár let, ale nějak jsem se na ni nezaměřovala. Až poslední dobou jsem nad ní hodně uvažovala. Mám ráda syté barvy, růžové a červené. Ale když už mi má tato rtěnka sloužit také jako zrcátko, jako něco, co se u sebe budu tahat stále, chtěla jsem spíš tělovou barvičku, kterou unosím nejvíc. Je to rtěnka, kterou nosím stále u sebe, klidně v kapse od bundy, v kabátu, prostě všude a pořád. Nikdy ji nehážu do kabelky mezi ostatní věci, hned by byla poškrábaná a to bych nesnesla. A už vůbec bych ji nemohla dát do taštičky s ostatním líčením.
Tento odstín se jmenuje Galaine, ne lehce hnědý, hezky vynikne na rtech i bez podkladu. Kdyby byla víc do béžova, už by to nebylo ono. Pokud jde o konzistenci, je krémovější. Není to něco jako rtěnky MAC, které na pusu musíte jakoby naťupkat. Je hezky vláčná a na rtech příjemná. Trošku mi připomíná balzám na rty. Bez podkladu na rtech vypadá přesně takhle, ale víc se mi líbí s podkladem. Když se líčím, trošku si přejedu stipple brushem i hrany rtů, pak dám tuhle rtěnku a dokonalá barva je na světě. Je lehce lesklá, lesk bych k ní ani nedoporučovala, mohlo by to působit jako marmeláda. Nemusím ani zmiňovat, jak krásně vypadá, když ji vytáhnu z tašky a začnu se líčit. Zrcátko se při otevření rtěnky automaticky vyklopí a je to. Není člověk, kterého by to neupoutalo.


Rtěnka má ve spodní části menší plochu, takže hezky leží na stole a nehrozí, že se vám skutálí na zem. Na toaletním stolku působí jako krásný doplněk. Vzhledem k tomu jak je těžká, celá kovová a obsahuje zrcátko, pád by nemusela přežít. Minimálně by byla strašně poskrábaná.


A pro dnešek je to vše. Mějte krásný zbytek dne!

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Designový kousek :-) Odstín se mi líbí, ale čekala bych větší pigmenataci a sytost barvy, na první pohled vypadá, že bude krásně sytá a na ruce je taková lehká, jemná ta barvička. Moc hezké balení, já bych se bála jí někde vzít, abych ji nezničila :D Mám takto rtěnku od Dior a tu nosím v té krabičce (orig.obalu), aby se mi neodřela :D Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V H&M jsem viděla takové malé hezké taštičky, ta rtěnka by se tam vešla asi akorát, vypadá to jako klíčenka. Vytahovat tu rtěnku pokaždé z krabičky musí být pruda!

   Smazat
 2. Ooouu tak ten design je naprosto peckový! A barvička krásná :3

  MagicBeautyLife

  OdpovědětSmazat
 3. Ten dizajn je super! Aj jeho chrómový odtieň sa mi páči ❤

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě taky. Zlatá by mohla být pěkná, ale stříbrná je nej.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!