RANDOM

By Elizabeth Lore - 11/14/2017

Dneska mám první random s mým prckem. Byl pátek a tak jsme s malým rovnou po školce zajeli do Holfloru na čokoládový dort a já jsem si dala kafíčko. S sebou jsme měli jeden z klenotů naší Lego sbírky, tedy autíčko Mercedes-Benz AMG. No uznejte, je to nádhera.


Ideální brýle na podzim i jaro. Možná jste je viděli už v jednom z mých dřívějších článků.Chlupatá koule musí být.
Samozřejmě tu bude i nějaká kosmetika. Tohle všechno vás čeká, samé pěkné recenze. Neskutečně se těším. Poměrně známé produkty, také limitky a novinky. Některé už jsem na blogu možná zveřejnila, články mám naplánované, takže je možné, že jste některou recenzi už viděli. Rozjasňovače, pudry, všechno možné. Většinou vám dávám tipy na levnější a dostupnější kosmetiku, ale na těch lepších produktech je kvalita znát, tomu jménu či značce vždycky dostojí. Už teď mám objednaný další kousek, který je celkem známý, jen napovím, že se jedná o Guerlain! Nechte se překvapit.


Nové transparetní pudry. Naprostá nezbytnost. Jiné pudry ani nepoužívám, vzhledem k tomu, že stejně nikdy neseženu ten správný odstín. Ale kdo ví, třeba jednou. Do té doby si vystačím s touto krásou od MUFE a Estée Lauder. O pudrech se pobavíme v jednom z mých článků tak obecně, nějaká ta doporučení a mé zkušenosti. Musím říct, že u recenzování těchto pudrů jsem si říkala, že je velká škoda, že nedělám videa, protože fotit něco, co je transparentní, to je jaksi nemožné. Zatím vám budou muset stačit slova a fotky, které vám ukážou, jak krásné tyto produkty jsou.A nakonec můj nový krásný porcelánový hrníček, který mi dovezla Ema ze Švýcarska.Pro dnešek je to všechno. Mějte krásný zbytek dne! E.

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Opět moc krásné fotky :) Nikdo jiný nemá takovéhle fotky, moc se mi líbí Váš styl focení:) Líbí se mi hrneček,je nápaditý, vhodný i jako dekorace a památka:) Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc jste mě potěšila!

   Hrníček mám/e v obýváku. Je úžasný.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!