Tipy na dárky 1/3

By Elizabeth Lore - 11/11/2017

Vánoce se blíží. Určitě to mnohé z vás netěší, ale já se na ně těším už od léta. Už v září jsem začala nakupovat dárky, možná už v srpnu. Nerada nechávám věci na poslední chvíli. Kolem Vánoc je spousta starostí a proto si nákupy dárků nenechávám až na konec. Mimo to mi to připadá i lepší vzhledem k obrovským výdajům. Naplánovala jsem si na tento rok tři články, které budou věnované tipům na dárky. Dnes to budou spíš rodinné dárky, hlavně pro děti. U nás jsme všichni zažraní do lega, takže jsme strašně rádi, že jsme našli tento adventní kalendář. Minulý rok jsme tolik štěstí neměli. 
Nejlepší rodinná hra, BrainBox, krabice plná učiva a zábavy. Herní deska, kostka a kartičky. Albi má nejlepší hry pro děti, které jim zároveň něco dají. Tohle je nadupaná krabička, ve které je opravdu vše. Rozvoj je pro školu neskutečně důležitý a tohle je pro mě jako matku šíleně dobrý pomocník. Obsahuje 160 kartiček a 8 různých témat, jako je například historie, věda, vynálezy apod.
A máme tu další poklad. Tuto hru jsem poznala vlastně v práci. Abych to nerozváděla, šlo o jakési doučování dětí. Jmenuje se Umí prase létat? Jde o to, že děti si vezmou své bodíky, každý má svoji barvu. Vylosuje se nějaký druh zvířete a děti pak musí rozpoznat, zda se jedná například o ohrožený druh (pak dají bodík na hrobeček), zda se líhne (pak dají svůj bodík na vejce) a tak dále. Za každou správnou volbu dostane žeton s létajícím prasátkem. Název je příznačný, jde o to, aby děti věděly, které zvíře má jaké vlastnosti. Hra je také od Albi. Já jsem si vybrala menší cestovní balení, které je samozřejmě levnější, ale bohatě nám stačí.Hru Jídlo s.r.o. možná znáte. Pro děti to určitě není, i pro nás to bylo těžké. Jsme gurmání a zajímáme se o gastronomii. Takové znalosti oceníme a tahle hra vás dobře prozkouší a hodně vás přiučí. Součástí balení je herní deska, figurky, kostka a kartičky s otázkami. A musím říct, že ty otázky jsou zatraceně těžké. Určitě se nudit nebudete. Pokud rádi vymetáte různé restaurace a rádi zkoušíte nová jídla, tohle vás nadchne.
Pro dnešek to bude všechno. V příštím článku se zaměříme možná spíše na muže. A v poslední části už samozřejmě na ženy. Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Jééj to su zaujimavé tipy na hry. Zaujal ma hlavne Brain Box, vdaka za tipy :-)
  Štýl ženy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten jsem si také vyhlídla jako první! Viděla jsem na něj reklamu v TV celkem nedávno.

   Smazat
 2. Jídlo sro by mohl být dobrý dárek pro přítelovi rodiče. Děkujeme za tip! :*

  OdpovědětSmazat
 3. Hezky clanek s dobrymi napady, respektive cely napad na triclenny "serial". Chvalim a dekuji!
  Lucie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda, že se článek líbí. Brzy dodělám ty ostatní!

   Smazat
 4. Hru Jídlo s.r.o. mám a strašně mě baví.Obecně cokoliv se týká gastronomie,je to fajn hra a trochu jinou formou jsem si rozšířila pracovní obzory:)Těším se na pokračování článku,moc fajn nápad.Ella

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím jsem tam neviděla otázku, která by mě nevyděsila. Ale alespoň se hodně přiučíme! Tohle nás vážně baví.

   Smazat
 5. To lego vyzerá super! :O ♥
  A taktiež aj tie hry ♥ Niet nad trávenie času spoločne a interaktívne :) ❤

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strašně mě baví dětské hry a zajímavé hračky. Rádi objevujeme tyhle vymoženosti pro děti.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!