VLASOPOST | barvené vlasy

By Elizabeth Lore - 11/05/2017

Dnešní článek je opět na přání, přáli jste si vědět, jak se teď starám o vlasy. Různé produkty vám průběžně zmiňuji v různých nekonkrétních článcích, ale chápu, že vlasopost je potřeba. Nechci to plácat všechno dohromady, dnes vám napíšu o značce Alterna, na kterou jsem aktuálně přesedlala. Kérastase je ale stále v mém srdci a nedám na jejich produkty dopustit, jejich olejíček používám denně, ať už po stylingu, nebo po umytí. Produkty mi byly zaslány z Cosmetix.cz!Dnes to budou pečující produkty. Samozřejmě, že pečující jsou všechny, všechny specializované produkty vlasům dají něco navíc, ale pečující produkty jsou dle mě olejíčky, elixíry, séra, spreje a podobně. Pokud pro ně máte lepší název, napište mi do komentářů, osobně mě nic jiného ani nenapadá. Tady máte fotku mých vlasů po vysušení a použití spreje i séra. Fotka je s bleskem, na denním světle, barva je hodně ohnivá, stále se mi vymývá má barva, což je účel. Vlasy mám den ode dne světlejší. Vlasy jsou díky Alterně hodně lesklé, to je očividné. Hlavně jsou uhlazené a zacelené.


Prvním produktem je sérum Caviar Infinite Color Vibrancy Serum. Kaviár mám v produktech na vlasy ráda, pokud poctivě čtete mé články, tak to jistě víte. Tato řada produktů je pro obnovu barvených vlasů. Chrání vlasy před vyblednutím barvy, před UV zářením a hloubkově hydratuje. Je bez sulfátů, parabenů, lepku, ftalátů (nebojte, je to opravdu napsané správně, kdyby to chtěl zase někdo koumat) a bez chloridu sodného. Nejzajímavější je jeho dvojí využití, tedy pokud si ho kápnete do kondicionéru, vytvoříte si tím masku na vlasy. Tohle jsem ještě nikdy neslyšela a ani nezkoušela. A je to super. Jinak ho používám klasicky do suchých vlasů.


Dalším produktem je lehoučký sprej Caviar Infinite Color Shine Spray. Splňuje to samé, co předchozí produkt. I složení je stejné. Jen jsem ještě nezmínila, že řada Color Hold obsahuje malinový (a mimo jiné i slunečnicový) olej. Design těchto produktů je tedy jasný, malinový růžový nádech. Tento sprej je závěrečnou fází v řadě Color Hold, napíšu vám to trošku odborně, protože to ani jinak nejde. Uzavírá povrch vlasového vlákna a uzamyká v něm barevný pigment. Určitě jste na škole probírali vlasové vlákno. Vlasům dodává i vysoký lesk, nezatěžuje je a samozřejmě krásně voní. Ráda ho používám po žehlení vlasů, po veškerých stylingových úpravách, vlasy jsou pak takové živější, prostě lesklejší.Taky mám nový hřeben. Tyhle hřebeny používám stále, posledně jsem měla zlatý, ale už je značně opotřebovaný, takže jsem ráda, že mám nový. Moje oblíbená tyrkysová barva, taková ta diamantová Tiffany & Co. Kocour mi hřeben hnedka zabavil, musela jsem ho během focení hladit, aby mi neshazoval všechny věci z komody. Hezky si o ten hřeben třel i tlamičku, ale to už jsem nezvládla vyfotit.Pro dnešek je to všechno. Přeji vám krásný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Wau, tvoje vlasy vyzerajú úchvatne! :o O značke som ešte nepočula, ale je pravda, že by som potrebovala vyskúšať niečo nové aj ja ❤

    Blog de la Licorne

    OdpovědětSmazat
  2. kosmetika dobrý, ale skvělej kocór...:) Aida

    OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!