Alessandro laky - moje nehty

By Elizabeth Lore - 12/18/2017

Dnes mám pro vás konečně článek o mých nehtech. Za ty roky blogování už jsem vyzkoušela kde co, ale teď už jsem delší dobu zaseklá na slupovacím laku Alessandro, tedy Striplac konkrétně. Cena není nízká, ale rozhodně to výjde líp, než když si zajdete do salonu. Já si nehty dělám doma sama, kdykoliv chci, nejsem vázaná na termíny, neřeším, že mám ulomený jeden nehet apod. Pro začátek tedy několik fotek mých nehtů, které jste mohly spozorovat v mých starších článcích. 


Samozřejmě mám pro vás i fotku svých přírodních nehtů s obyčejným lakem. Vím, že nehty potažené gelem jsou dá se říct gelovky, takže vám chci ukázat, že já mám své nehty opravdu pěstěné, když se o ně starám a nemám je zničené díky práci například. Takto vypadaly moje nehty, když jsem měla krátce gel lak. Tedy své nehty potažené gelem.


Doma mám zatím jen několik odstínů, ale je těžké sehnat ten správný. Já jsem na odstíny náročná a shromažďuji si je zatím postupně. Ze začátku jsem je ani nemohla nikde sehnat, teď objednávám na Notinu, odstíny pravidelně naskladňují, takže na to ani nespěchám a postupně si na ně šetřím. Mám tedy rudý ostín, neonově růžový, světle růžový, pastelově růžový, černý, královsky modrý, tělový a sytě béžový. O lacích Alessandro jsem vám psala už tady, takže se kdyžak podívejte na informace ohledně aplikace a tak dále, ať to sem nevypisuji celé znova. Ve zkratce jen uvedu, že se jedná o slupovací laky, které se zapékají. Nesundávají se z nehtů nijak drasticky, jen se sloupnou. Žádné pilování, žádný aceton!


A moje nejnovější odstíny.


A pro dnešek to bude vše. Doufám, že vám mé info o lacích Alessandro k něčemu bylo. Já jsem jim věrná už dost dlouho a neměnila bych. 

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Vždycky se mi tvé nehty líbily! Ty umělé byly hrozné a laciné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždycky mě ty vylepšováky lákají, čas od času. To samé ty umělé řasy, umělé vlasy. Ale většinou si jen zničím to, co mám od přírody. Posledně ty řasy, to byl slušnej přešlap.

   Smazat
 2. Moc mě lákají, přemýšlím o nich. Nehty jsi měla vždycky krásné :)

  Simple living: Vánoce jsou svátky klidu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ani nepřemýšlej a směle do nich! Jen upozorňuji, že ty odstíny jsou pak závislost.

   Smazat
 3. ciao sono tua follower, se ti va passa da me.
  http://recensioni-mamycapfini.blogspot.it/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!