Deník 2018

By Elizabeth Lore - 12/14/2017

Někdo by řekl diář, ale pro mě je to deník, tak jako každý rok. Do diáře píšu úplně všechno, co není napsané, to není. Minulý rok jsem měla svůj vytoužený diář Filofax v růžovém zlatě. Nejdříve jsem si do něj chtěla pořídit jen výplň, kterou najdete například tady, ale nakonec mě zaujal design diáře z kreativního světa. 


Váš kreativní svět nabízí tedy náplně do různých diářů, samotné diáře se stylovým designem, nálepky, kartičky a další zajímavé doplňky k zápisníkům a plánovačům. Samozřejmě, najdete tam i ty plánovače, cestovatelské deníky, prostě všechno. Já mám pro vás 10% slevu, kterou můžete uplatnit do konce roku, kód je Elizabeth10. 
Nálepky jsem si vybrala v pastelově růžové barvě. A samozřejmě i nějaké ty kočičky. Kdyby byly čivavky, brala bych i čivavky! Diář je skvělý hlavně v tom, jak má rozvržené dny a druhá stránka pro každý den se seznamem, kam si můžete psát úkoly, poznámky a další. To je pro mě hodně důležité. Každý týden mám seznam úkolů, které musím mít někde poznačené. Vypíchnout musím hlavně ceny. Všimla jsem si, že designové diáře jsou dražší víc a víc. Tady jsou ceny ještě v pořádku, takže směle do toho. Já jsem se bála, že už žádný pěkný diář pro tento rok nepotkám. Samozřejmě, Filofax mám, stačila by náplň, ale potřebovala jsem změnu. Nechci celý rok koukat zase do stejného diáře. Máte to taky tak?


A pro dnešek je to vše! Mějte krásný den! Vaše E.
 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Diář vypadá nádherně. :) Také si do diáře zapisuji vše, vím, že co si nezapíšu, to zapomenu. :D :)
  Find joy in the ordinary

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta stránka s poznámkama je pro mě vážně záchrana. Já měla doposud diář a ještě poznámkový blok. Šílený.

   Vymazat
 2. Krásný :) líbí se mi i ty květinové na e-shopu ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásnej diář, moc se mi líbí. Pracovní diář musím mít jinej, hodil by se spíše ten tvůj předchozí. Ale tenhle by mohl být můj soukromej, na osobní věci. Ve skutečnosti, i když mám krásnej pracovní diář, používám diář v iphonu, máme ho propojený s manželem a lépe se nám tak organizuje vše kolem dětí. Ale tyhle krásný papírový diáře mají něco do sebe. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No právě, přemýšlím, jestli diář nakonec nenechám nadírkovat (pokud to půjde) a dám ho do Filofaxu. Ještě to budu řešit.

   Vymazat
 4. K Filofaxu se přeci můžeš vždy vrátit tento je moc hezký a stylový ;) J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíme, možná budu kvůli práci potřebovat spíše ten Filofax, protože už díky blogu mám úkolů až nad hlavu, náměty na články atp.

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!