iPhone 8 Plus

By Elizabeth Lore - 12/06/2017

Co k tomu říct. Konečně mám telefon, který opravdu krásně fotí. Svůj iPhone celkem pravidelně obměňuji, začínala jsem s iPhonem 4 a teď mám tedy iPhone 8 Plus.


Poprvé jsem se rozhodla pro větší plusko a to ze dvou důvodů. Na telefonu trávím víc a víc času, dělám na něm hodně věcí, píšu články, vyřizuju emaily, edituju, je toho hodně. A za další, nový iPhone 8 Plus má skvělý povrch, který prostě neklouže. Posledně jsem měla iPhone 6 a ten mi z ruky padal pořád, vyloženě vyklouznul z ruky, sklouznul ze stolu. Ten povrch byl děsný. Rozhodovala jsem se, zda vzít iPhone X, ale důležitější pro mě byla barva, tá krásná pudrová barva, růžová. Xko se v takové barvě bohužel nedělá. Fotí skvěle, portréty dělá krásné, má několik režimů, spoustu efektů. Překvapilo mě, kolik lidí zajímal můj názor na iPhone 8 Plus a iPhone X. Tedy spíš to porovnání. Tohle je asi jediné, co u mě bylo rozhodující. Šlo mi o velikost, potřebovala jsem rozhodně Plusko, šlo mi o kameru a to je celé. Nemám ráda ten humbuk kolem nového iPhonu, ať už jde o tento nebo ty předchozí. Nehoním se za trendy, ale techniku mám ráda a potřebuji ji k fungování. Pořídila jsem si ho za své, našetřila jsem si na něj a tentokrát jsem byla chytrá a pojistila jsem si ho proti krádeži apod. Každý iPhone mě na opravách stál spoustu peněz, nebo tedy spíš mého přítele, který mi opravu vždycky zařídil. Tentokrát jsem v klidu. I tak je to ale stres, ty telefony jsou čím dál dražší. Na každý pád mám z tohoto iPhonu radost a nelituji.


K dnešnímu článku je to vše. Mějte krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Pôvodne som ho chcela aj ja namiesto SE, ale to sklo ma odradilo tak som si vzala 7+ a nedám naň dopustiť :) Snáď ďalší rok Apple prinesie niečo hliníkové :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě se mi to sklo zdá lepší. Zkoušela jsi osahat osobně?

   Smazat
 2. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětSmazat
 3. Nádherné fotky. Je moc krásný! <3

  OdpovědětSmazat
 4. Iphone má fotky prostě bezkonkurenční. Jinak u mně na blogu probíhá vánoční giveaway.
  Based in Dubai

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento ano. Ale taková šestka hrůza, to už fotí líp Samsung. A myslím, že i sedmička měla bídný foťák.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!