iPhone 8 Plus

12/06/2017

Co k tomu říct. Konečně mám telefon, který opravdu krásně fotí. Svůj iPhone celkem pravidelně obměňuji, začínala jsem s iPhonem 4 a teď mám tedy iPhone 8 Plus.


Poprvé jsem se rozhodla pro větší plusko a to ze dvou důvodů. Na telefonu trávím víc a víc času, dělám na něm hodně věcí, píšu články, vyřizuju emaily, edituju, je toho hodně. A za další, nový iPhone 8 Plus má skvělý povrch, který prostě neklouže. Posledně jsem měla iPhone 6 a ten mi z ruky padal pořád, vyloženě vyklouznul z ruky, sklouznul ze stolu. Ten povrch byl děsný. Rozhodovala jsem se, zda vzít iPhone X, ale důležitější pro mě byla barva, tá krásná pudrová barva, růžová. Xko se v takové barvě bohužel nedělá. Fotí skvěle, portréty dělá krásné, má několik režimů, spoustu efektů. Překvapilo mě, kolik lidí zajímal můj názor na iPhone 8 Plus a iPhone X. Tedy spíš to porovnání. Tohle je asi jediné, co u mě bylo rozhodující. Šlo mi o velikost, potřebovala jsem rozhodně Plusko, šlo mi o kameru a to je celé. Nemám ráda ten humbuk kolem nového iPhonu, ať už jde o tento nebo ty předchozí. Nehoním se za trendy, ale techniku mám ráda a potřebuji ji k fungování. Pořídila jsem si ho za své, našetřila jsem si na něj a tentokrát jsem byla chytrá a pojistila jsem si ho proti krádeži apod. Každý iPhone mě na opravách stál spoustu peněz, nebo tedy spíš mého přítele, který mi opravu vždycky zařídil. Tentokrát jsem v klidu. I tak je to ale stres, ty telefony jsou čím dál dražší. Na každý pád mám z tohoto iPhonu radost a nelituji.


K dnešnímu článku je to vše. Mějte krásný den! Vaše E.

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Pôvodne som ho chcela aj ja namiesto SE, ale to sklo ma odradilo tak som si vzala 7+ a nedám naň dopustiť :) Snáď ďalší rok Apple prinesie niečo hliníkové :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě se mi to sklo zdá lepší. Zkoušela jsi osahat osobně?

   Vymazat
 2. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thanks for your comment dear. I will let you know!

   Vymazat
 3. Nádherné fotky. Je moc krásný! <3

  OdpovědětVymazat
 4. Iphone má fotky prostě bezkonkurenční. Jinak u mně na blogu probíhá vánoční giveaway.
  Based in Dubai

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento ano. Ale taková šestka hrůza, to už fotí líp Samsung. A myslím, že i sedmička měla bídný foťák.

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!

Subscribe