Tipy na dárky 2/3

By Elizabeth Lore - 12/01/2017

Pokračování je tady. Dneska to bude další várka dárků, které mám připravené na Vánoce a nejen to. Minule jsem začala adventním kalendářem pro děti a dneska něco pro maminky. Adventní kalendář Nyx plný rtěnek! Rtěnek mám celkem dost, kolikrát se toho raději zbavuji, ale tomuhle nešlo odolat. Pokaždé se vymlouvám na to, že se mi všechny produkty přece hodí do kitu. Konečně začal prosinec, takže si teď každý den udělám radost.

Klasika svíčky. Kdo na Vánoce nekupuje svíčky, ten by se měl stydět! Tyhle jsou ze sójového vosku a jsou neskutečně intenzivní. Balení je krásné a elegantní. Manufaktura patří mezi mé oblíbené obchody a pokaždé tam něco ulovím. Tyhle svíčky jsou vlastně novinka. Jedna je taková květinová a ta druhá voní domovem a čistotou. Měla jsem podobný parfém, ale vonná svíčka je něco mnohem lepšího, voní to tak jinak. Parfém mi jakoby vadil, připadalo mi to umělé. Ale ta vůně při pálení je moc příjemná. Pokud chcete změnu a tento rok nebudete pálit vánoční perníkové svíčky, zkuste tohle.

Další tip na dárek pro muže, samozřejmě kvalitní alkohol. Já tu mám zlatou ruskou vodku v krásném zlatém boxu. Russian Standard Gold je z nich vlastně nejnovější, v prodeji je ještě klasický rusák a platinovka. Jedná se o prémiovou vodku s ženšenem, obsahuje také pečlivě vybírané výtažky kořenů léčivých rostlinek. Jedná se o vodku s charakteristickou chlebovou příchutí, což je typické pro tradiční ruské vodky. Zdobená lahev má svůj smysl, stejně tak i tvar lahve. Lahve mají připomínat věže na ruských pravoslavných chrámech. Zde bych se mohla rozepsat ještě o vorech v zakoně, ale to už bych se do toho hodně ponořila. Silueta lahve je ve tvaru obrovského zvonu z Kremlu, který váží 200 tun. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na obalu ilustrují bohaté dědictví, na které tato vodka odkazuje. D. I. Mendělejev byl ruský vědec, který předsedal carské vládní radě zodpovědné za normu a recepturu pro výrobu kvalitní ruské vodky. Je to norma, která je známa jako Ruskij Standart, tato norma nařizuje to, co má kvalitní ruská vodka obsahovat, moha bych vám sem vypsat i chemickou tabulku, spoustu dalších zajímavých informací, ale to už můžete objevovat sami, pokud vás tato vodka zaujala stejně jako mě a zařadí se třeba i do vaší sbírky kvalitního alkoholu. Já ji mám už podruhé, kdysi jsem si ji sehnala v zahraničí a jsem ráda, že je k dostání i u nás.
Opálená u vánočního stromečku? Proč ne. Vánoční balíčky Eco by Sonya jsou maximálně výhodné, u většiny z nich vás to cenově výjde tak, že máte vlastně jeden produkt zdarma. Stačí si vybrat, balíčeků je několik. Já jsem si tentokrát navíc objednala i peelingovou rukavici, jelikož se mažu pravidelně a je třeba tu kůži hezky ošetřit, abych na sobě neměla starou kůži. Tím hezčí pak opálení bude.A pro dnešek je to vše! Příště už nás čeká poslední díl tipů na vánoční dárky. Pokusím se ho zveřejnit co nejdříve, aby to k něčemu vůbec bylo. Dárečky je potřeba kupovat a objednávat včas. Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E .


 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. S takovým adventním kalendářem bych alespoň nepřibrala :D nemohla jsem ho sehnat moc hezký post!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, s takovým advent. kalendářem budeš leda tak krásnější!

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Ten adventní kalendář je nejlepší! Každý den mám díky němu radost.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!