Katalytická lampa

3/05/2018

Dlouho jsem si přála katalytickou lampu, ale ani jsem nevěděla, že to je katalytická lampa, takže byl celkem problém to sehnat. Vyloženě jsem se po tom nepídila, občas jsem to někde zahlédla a dál jsem to nekoumala, což byla chyba. Obecně miluji osvěžovače a různé voňky. Tahle je zvláštní v tom, že se zapaluje. Miluji oheň, je to krásné. Celkově mám ráda doma kousek přírody, a proto také máme doma plno přírodních materiálů, jako je dřevo, kamení, květiny. Ve stropech máme obrovské staré dřevěné trámy, máme samozřejmě velký krb, obložený kamením, zdobený štípaným mramorem, schody z cihel a s dřevěnými fošnami. Hodně si na tom ujíždíme.


Vybrala jsem si tu menší, chladnější odtíny barev. Kování je zlaté i stříbrné, šedé. Dostupné jsou v mnoha barvách, stejně tak i ty kovové korunky. Tyto katalytické lampy jsou značky Ashleigh & Burwood London. Jsou v moc pěkném a luxusním černém balení se zlatým nápisem. Nálepka, kterou na lampě vidíte se dá samozřejmě sundat.Mohlo by se zdát, že je to dekorace, kterou na stole zapálíte a prostě to hezky vypadá. Ale tak to není, nechá se hořet jen několik minut, zlatým vrškem se uhasí a lampa vám provoní místnost (nebo celý dům). A kolik taková sranda stojí? Tato se pohybuje kolem 900,- a náplň na Notinu seženete za 430,-. Dělají se i v sadě, kde máte náplň i lampu. 
Znáte katalycké lampy? Máte doma nějakou? Mějte pěkný zbytek dne! E.

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Vůbec jsem netušila , že něco takového existuje , vypadá to zajímavě 😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to skvělá věc, ale hlavně je funkční!

   Vymazat
 2. Označení, že článek je sponzorovaný nikde nevidím, takže stále děláš reklamu jen za věci zdarma?

  Myslíš, ze toto prodas na Vinted po jednom použití? No nevím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1) Jaké označení? Kde jsi to viděla? U koho jsi viděla na BLOGU takové označení?

   2) Není sponzorovaný.

   3) Nedělám články za věci zdarma. Blogosféra není evidentně pro každého, když ani nechápete principy blogování. Stále žijete v tom, že buď jsou články za peníze, nebo za věci zdarma. Nesmíte přemýšlet tak přímočaře a jednoduše. Stejně na to nepříjdete.

   4) Ne, nemyslím, stojí mi doma na stole a nemám potřebu ji prodávat. A kdyby ano, je to má věc. Pokud mám věcí hodně, tak je snad můžu prodat, když jsem si je sama pořídila.

   Krásný a ÚSPĚŠNÝ den přeji!

   Vymazat
 3. To neni katalycka lampa, ale katalyticka lampa, aspon to z webu dobre opis; kdyz uz. Ach to vzdelani....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dámy, psaly jste mi to sem hromadně, bylo vás hodně, jdu to tedy mile ráda opravit. Stačí se vyjadřovat slušně, tohle je asi jediná ještě únosná reakce na ten překlep, takže tvůj komentář tedy zveřejním, ale moc si dámy nezvykejte. Pokud se nebudete na mém blogu chovat slušně, budu vám to všechno mazat.

   Krásný den.

   Vymazat
  2. Je dekuji! Ale stejne si o tobe myslim, ze jsi hloupa a jednoducha.

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. To svým způsobem ráda slyším, teď už je znáš. Je to krásná a boží věc..

   Vymazat
 5. Pane bože, tak toto vyzerá úchvatne! Jej dizajn je neskutočne krásny a pokiaľ je praktická, tak je to ešte lepšie!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mají i jiné barvy, bylo těžké vybrat jen jednu. :D

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!

Subscribe