NOVINKY NYX

By Elizabeth Lore - 4/30/2018

Krásný den všem! Tento rok mi jaro připadá spíš jako léto, venku je šílené horko, nosím neustále letní věci a i tak se peču. Nevím jak vy. Úplně jsem přešla takové to nakupování jarních věcí, bundičky, jeansy, všechno šlo stranou. Rovnou jsem skočila do sukní a šatů. To samé platí i pro mé produkty, na řadu hned přišly tělové olejíčky, venku už se dá opalovat, produkty do vlasů a stejně tak jsem si vybrala pár nových vyletněných produktů. Posledně jsem vám ukazovala vyletněný tekutý bronzer Benefit. A dnes to bude jen několik produktů NYX, samozřejmě bronzer (abych to upřesnila, bronzující tvářenka), pak klasická růžovka na líčka a temně černá tužka na oči. Tyhle produkty nosím hlavně v létě, obzvlášť bronzující pudry a barevné tvářenky. 


Dekorativka NYX není vůbec finančně náročná. Produkty mají dobré, já je mám ráda, byť jsem spozorovala, že už máme i skupinku lidí, kteří NYX prostě nesnáší. Několikrát jsem si všimla určité podobnosti s konkrétními produkty MAC, což je dobře, protože né každý je ochotný dát za oční stín několik stovek. Já jsem za to ráda, pokud jsou ty stíny dobré, proč ne? A když už o nich mluvíme, mám je doma a jsou skvělé, používám je k dennímu líčení do práce. Prostě každý den. Ale zpátky k dnešním produktům. Tvářenka i bronzer hodně práší, ale ta barva je úžasná, i pigmentace. Dá se s tím hezky pracovat, zvyšovat intenzitu barvy. Víc od toho nepotřebuji. Pokud jde o výdrž produktů, používám fixační pudr i fixační sprej, takže tolik neřeším výdrž produktů jako takových. Některé obaly NYX jsou zdobené mašličkou. Vždycky mám radost, když na nějaký s mašličkou narazím. Tady jsem měla štěstí rovnou dvakrát. Hezky vypadá, ale také se díky ní ty pudřenky dobře otevírají. Asi nejsem jediná, kdo má pár produktů, o které si při otevírání zlomíte nehet. Tady už je bronzer rozblenděný, jinak je sytě ornažový, lehce hnědý. Je to tvářenka, ale v tomto případě je jedno jak tento produkt použijete, je dobrý na kontury a dá se využít jako bronzující pudr na celý obličej, samozřejmě s mírou! Pokud jde o bronzery celkově, ty zapečené se mi zdají nejlepší. 


Tužka na oči se mi hodí na vylepšení kouřovek. Používám ji několika způsoby, zapracuji do spodních řas, do vnějších koutků očí. Pak se dá použít jako podklad pro kouřovky, správné kouřovky se líčí tak, že celou plochu pohyblivého očního víčka zakreslíte tužkou na oči, pak nanášíte černý oční stín a blendíte do kouřovek podle tvaru oka. A poslední způsob jak tužku použít je jednoduchý. Nakeslím si kočičí linku a zase rozblendím tužkou linku tak, abych vytvořila decentní kouřovky. Taková tužka se hodí vždycky, temně černá a trocha třpytek. Dobrá by byla i matná, snad ji časem seženu. Kvalita výborná, dobře drží na water line. 
A pro dnešek je to vše. Musím s nakupováním produktů brzdit. Sice se pořád vymlouvám na doplňování kitu, ale produkty mají svoji spotřebu a nemůžu to přehánět. Každopádně zrovna tyto produkty do kitu nepůjdou, ty mám jen pro svoji potřebu. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E. 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

Děkuji za nový komentář!