OUTFIT JUNIORA

By Elizabeth Lore - 4/22/2018

Po dlouhé době má pro vás OOTD i můj malý klučičí klon. S fotkama jsme se dlouho netrápili, těšili jsme se za tchýní, takže tentokrát žádné zdlouhavé pózování, cvaklo se pár fotek a šli jsme dál. Jaro začíná, sice je pořád zima, ale ty teplejší prosluněné dny už občas jsou. Proto jsem pro tuto sezónu koupila khaki bombera, který je samozřejmě zateplený, chlupatou čepici s originálním nápisem a nejdokonalejší je ta gangsterská košile ve stylu GTA. Nové tenisky dostal prcek od mého přítele, vybírali jsme společně a shodli jsme se. Adidasky jsou základ. Tento rok už se těšíme do školy, tak ať jsme vyfešákovaní. Podle pana Wericha, šaty dělaj člověka. Komu by se nezdál nápis na čepici, nemusí vás to trápit. Aneb, ať žijí kontroverzní matky a jejich milované děti. 


 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Odpovědi
  1. Jen když někam razíme! Jinak nám stačí tepláky.

   Smazat
 2. Dobrý den, čtu vás už dlouho, ale nekomentuji, nicméně teď mi to nedá. Četla jsem na vašem ig váš příběh a ,můžete na sebe být právem pyšná. Mojí mamince se před lety také podařilo z takového vztahu utéct a není to nic lehkého. Taky probíhaly nekonečné soudy, ten člověk se soudil až chorobně rád, bohužel tehdy dokázal uplatit jednoho ze soudců a bratr putoval k němu. Dokázal ho tak zpracovat, že se s maminkou vůbec nechtěl vídat. Později si všechno uvědomil a teď naopak už nikdy nechce vidět otce. Znám to jen z vyprávění, ale opravdu je nesmírně náročné takový vztah ustát. klobouk dolu před vámi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto je přesný přiklad toho, jak to většinou chodí. Nejhorší jsou tatínci podnikatelé, kteří jsou celý den doma a tím pádem se mohou více méně starat o dítě, protože nemají pracovní dobu. Pak nedají pokoj a soudy je vyloženě baví.

   Smazat
 3. Super. Vypada moc dobře.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!