NOVINKY OD LAGERFELDA

By Elizabeth Lore - 8/06/2018

V nedávném randomu jsem vám psala něco málo o svých KL kabelkách. Je škoda, že vám je pořádně ani nanafotím, ale tentokrát jsem se na připravila a kabelky jsem nafotila hned, jakmile jsem si je přivezla domů. 


Teď už jich mám pět, Lagerfeldova rodinka. Jednu ale pošlu dál, mám ji ve dvou barvách, takže to musím trošku zredukovat, ty kabelky se mi sem už ani nevejdou. 


Ale zpátky k těm dnešním krasotinkám. Po tolika letech jsem si konečně pořídila černou kabelku, no a rovnou dvě. Jsou ze stejné kolekce, mají tedy podobný design. Byla to spíš náhoda, ani nebyly vystavené u sebe. Prostě jsem po nich sáhla a letěla jsem s nima na pokladnu.


Na KL kabelkách se mi nejvíc líbí to, že jsou vcelku nenápadné, za značka není nijak nápadná a okoukaná, i když je fakt, že se Lagerfeld začíná dost roztahovat a obávám se, že to časem dopadne stejně jako s Michalem Korsem. Bude je mít každý. Ale abych pravdu řekla, tohle už ani neřeším, když mám z kabelky radost, je mi jedno jaká je to značka. Nikdo nemá myslím právo opovrhovat konkrétní značkou jen kvůli ceně apod. A když už to někdo dělá, většinou jde o jedince, který nemá ani na to a jen kritizuje ostatní. V mé skříni jsou laciné i hodnotnější kousku a takhle to bude vždycky. 
Pro dnešek to bude vše, doufám, že se vám alespoň jedna líbí. Já z nich mám velikou radost! Krásný den mějte! E. 

 • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Obě kabelky jsou moc krásné :) Já jsem si pořizovala tu klasickou MK ale v jiné barvě než v černé protože jsem věděla, že jí bude mít každá a teď poslední dobou, že mojí Kamelovou barvu má skoro každý ale mě to taky nevadí :D :D

  All About Candys Life

  OdpovědětSmazat
 2. Tá veľká čierna je super! Parádne drží tvar! ଘ(੭ˊᵕˋ)੭*

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!