Tvarovací kalhoty Mona

By Elizabeth Lore - 9/17/2018

Všem vám přeji krásný den! Konečně tu máme punčochovou sezónu, konečně! O to pravidelnější teď budou články s punčoškami a prádlem. Dnes se pověnujeme vyloženě tvarovacím punčochám. Teplo už moc není, takže začínáme vrstvit oblečení a zachovat tvar ženské postavy je poměrně složité, alespoň v mém případě. Mám větší prsa, takže potřebuji upozornit na svůj pas a mít hezky kulatý zadek, když mi v tom pomůžou punčochy, tak ani neváhám. Minulý rok jsem punčochy nosila takřka celou zimu. Nejraději mám šaty a pokud jde o boty, tak kozačky, takže silonky všeho druhu jsou u mě samozřejmostí.


Na www.bonastyl.cz objednávám tvarovačky Mona, konkrétně Waist Control (pro ideální tvarování pasu i bříška), dále Body Harmony pro vytvarování boků, pasu a zadečku) a ještě Shape Up, které nadzvednou váš zadeček, hlavně ho nesplácnou!
Ještě tu mám push-upky na celou postavu, včetně stehen. Je cítit jak tělo podpírají a nepnou jen na určitých místech. Ideálka je myslím 20 den. Samozřejmě mají pevný vyšší pas. 


A pro tento rok jsem si nachystala i tělové punčošky. Chtěla bych nosit barevnější outfity, byť bude podzim či zima. Takže už nebudu nosit jen černé silonky, chtělo to změnu. Všechny jsou tvarovací. Objednala jsem i klasické vzorované, ale těm věnuji zase samostatný článek, ať to neplácám dohromady. 
Přeji vám krásný zbytek dne! Vaše E. 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

Děkuji za nový komentář!