Stahovací prádlo Envie

By Elizabeth Lore - 10/04/2018

Ožehavé téma pro většinu žen, ovšem já se nemám proč stydět a vy také ne. Doporučení na dobré stahovací či tvarovací prádlo moc není, takže já vám povím, co používám a proč. Druhů podpůrného spodního prádla je hrozně moc. Já jsem si vybrala dva kousky, oba dva s vyšším pasem, jelikož mám ráda vyšší pas tak celkově u všeho (sukně, legíny, džíny). Mimo to je to základ toho, aby postava byla spuměrná (pokud jde o stahovací prádlo). 


Doma mám tedy jedny tvarovací kalhotky s vysokým pasem Envie. Jsou v černé barvě, jelikož je mám na nošení předně k mým sukním, obepnutým šatům na večírky apod. Jsou pohodné, v rozkroku dokonale vykrojené a troufnu si říct, že jsou na postavě líbivé. V tělové barvě tak asi nevypadají, ale v černé působí úplně normálně a to vykrojení v rozkroku je dokonalé. Vůbec netáhnou, netlačí a nepnou. Oboje mám z Bonastyl.cz, od Envie toho mají plno, už jsem vám ukazovala třeba pyžamo.Pak jsem si vybrala kombinézu (jak tomu říkám). A tentokrát už v tělové barvě. Pro světlé barvy se černé prádlo nehodí, to všichni víme. Zvolila jsem tento model čistě ze zvědavosti, abych si vyzkoušela jeho funkčnost a výhody. Doporučila bych ho pro ženy, které mají problém třeba se stehny, s třením stehem apod. Mají pěkné květinkové vzorování, jinak jsou naprosto hladké. Kolem kolen jsou volnější. 
Materiál je hodně pevný a stahující, kolem žeber opět příjemně uvolněný. Envie mě bude provázet doufám dlouhá léta. Je to spolehlivé prádlo, za mě bez chybičky. Šokovalo mě, jak skvěle sedí co se týče velikosti. 


A to by bylo vše! Přeji vám krásný den. Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Super vec! ;) aj keď asi nie pre mňa;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K některým šatům se to hodí. Mě třeba vadí bezešvé prádlo, takže vyšší pas u kalhotek je pro mě lepší.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!