Velká objednávka dekorativky Gabriella Salvete

By Elizabeth Lore - 12/13/2018

Hezký den všem přeji! Na Instagramu už jste si určo všimli krásné veliké černé krabice s náloží kosmetiky Gabriella Salvete. Produkty jsem hned zkoušela a né sama! Něco otestovaly i kamarádky, o takovou hromadu jsem se musela rozdělit, to je jasné. Kamarádka si GS dekorativku kupuje pravidelně už pár let. Barvy paletky a celkově barvičky produktů jsou stále ve stejném duchu této značky, což ji právě u této značky stále drží, evidentně GS záměr. Je fakt, že nabídka dekorativky je dnes široká a taky mě dokáže nakrknout, když hledám svůj oblíbený produkt a on se například přestane vyrábět. U Gabrielly Salvete to zřejmě nehrozí a vždycky tady najdete to svoje oblíbené.


Paletka očních stínů je sama o sobě moc hezká, pěkné neutrální odstíny, ale také matná jemná cihlová a několik odstínů šedé i hnědé. Osobně se mi nejvíce líbí ty lehce narůžovělé odstíny a ten nejsvětlejší vlevo nahoře v rohu, to je moje barva.


Rozjasňovače a bronzery Lumi & Glow mám ve dvou odstínech, ten světlejší už dostala blonďatá kamarádka. Všimněte si toho krásného vzoru pudřenek uvnitř.


Barevné balzámky na rty jsou ideálka na zimu, mají super (plyšový) aplikátor. Ale ty barvy, to je ovšem něco. Ta studená hnědá, lehce do šeda, je perfektní.


Lesky na rty Ultra Gloss, vlevo dva mé aktuálně nejoblíbenější odstíny. Vpravo krásná červená na večer a super růžovka.


Jediná růžová vypadá na rtech úplně jinak, takže jsem raději vyfotila swatch i na hřbetu ruky, je krásně světlá.


Tady mám krémové tyčinky. Jeden perleťový rozjasňovač a krémová tyčinka na kontury (konzistence připomíná tuhý korektor).
Houbičky hodně měním a nová už přišla vhod. Rozhodně nejsem zastánce předražených houbiček, ale ani bych nedoporučila používání těch neznačkových z Číny. Pokud chcete dobrou houbičku, tahle je ideál, jak finančně, tak kvalitou.


A teď to nejlepší, pro mě samozřejmě největší radost, štětce! Jsou nádherně obrovské, husté a hlavně jemné. A nejvíc mi vyhovuje barva štětin, vždycky uvítám světlejší konce štětin, protože u čištění štětců chci vidět, že jsou dobře umyté. Nemohla bych mít černé štětce, to by mi hrozně vadilo. Navíc chci taky vidět, kolik materiálu jsem si na štětec nabrala.


A pro dnešek by to bylo všechno! Doufám, že se vám produkty líbily a budu se těšit na příště. Krásný a úspěšný den všem, vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

 1. The colours of the palette are beautiful!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětSmazat
 2. Pekné produkty! Čo sa mi ale páči najviac je nový filtrovaný podklad na fotenie! :D ☃❅

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!