PF 2019

By Elizabeth Lore - 1/01/2019

Všem přeji pěkný první den v roce 2019! Doufám, že jste si všichni užili poslední den v roce 2018 a oslavili Silvestra bez zbytečných petard a ostatních zbytečně hlasitých výbušnin. Já jsem tento rok chtěla oslavit Nový rok v kruhu přátel a známých. No a nebo klidně doma. Nakonec jsme se ale vzchopili a zašli jsme za kamarády do naší vesnické hospody, kde jsme se bavili až do rána, já jsem si Silvestra zase užila. Poprvé jsem nešla na na náměstí, kdy jsou každoročně největší oslavy a největší slezina lidí. Ovšem každý rok jsem utíkala před ohněm, protože to tam každý pálí rovnou do lidí, neumějí s tím zacházet a opravdu každý rok jsem nakonec skončila se strachem, co se mi tentokrát stane. Jsem ráda, že tentokrát jsem se tomu vyhla. Jako každý rok mi přišlo krásné a ručně psané PFko Notino, děkuji, moc mě potěšilo.  


A teď už k dekorativce! Jako vizážistka si nejvíc potrpím na dokonalé líčení, ale nepřeháněla jsem to, tento rok jsem se nalíčila myslím normálně. Ovšem pokud jde o pigmenty, nejlepší jsou Nyx (i s bází). Rtěnky Guerlain a Yves Saint Laurent se opakují, pro mě pořád nejlepší. Transparentní pudr Victoria Beckham pro Estée Lauder už tento rok začnu konečně používat, měla jsem dva jiné, ale už jsou na dně, takže příjde řada konečně na tenhle poklad.Cenově jsou tyhle pigmenty nejvýhodnější, použít se dají na cokoliv. 


Pár dnu před Silvestrem mi dorazily náhrdelníky Happiness Boutique. Vybrala jsem si dva masivní náhrdelníky s kameny, oba dva mají u zapínání i logo značky a nastavitelnou délku. Dobře vypadají nejen na holém dekoltu, ale právě na svetru nebo košili, proto jsem zvolila právě tyto dva. Bohužel poslali oba dva v jedné krabičce, což se mi vzhledem k ceně moc nelíbí. Očekávala bych ke každému špeku vlastní balení, už kvůli skladování šperků. Pokud si něco vyberete, můžete využít slevu 10% při nákupu nad 19. Platí do 3.2. tohoto roku, stačí zadat kód elizabethlore.

Vodka Crystal Head se na oslavy skvěle hodí, tohle moje duhová a dokonalá Aurora. Koupíš na Alkohol.cz, skvělá je i klasická čirá vodka Crystal Head. Je to prémiová vodka, která je vyrobena destilací broskví a kukuřice. Tvar lahve byl navržen jako symbol síly a osvícení, na blogu už jsem vám o Crystal Head psala nejednou. Křišťálové lebky se vyskytují napříč celou lidskou kulturou. Je 11x destilovaná. Z toho 3x přes krystaly známé jako Herkimer diamanty, které jsou staré přes 500 milionů let.  


A jsme u konce dnešního novorčního článku! Chci vám všem popřát velmi úspěšný rok plný štěstí a hlavně zdraví. Vaše Elizabeth!

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. super produkty, tie pigmenty vyzerajú skvele :)

  OdpovědětSmazat
 2. Krásne fotografie!
  Všetko najlepšie do nového roka! ☃ ❄ ❅

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
 3. Love love the necklace and the eyeshadow palette
  www.stylebasket.in
  Instagram:-stylebasket24

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!