REMINGTON PROLUXE

By Elizabeth Lore - 1/16/2019

Všem přeji pěkný den! Dnes mám pro vás vlasopost s novými pomocníky, které denně používám, což je již dlouhá léta fén a žehlička. Vybrala jsem si Remington a jejich řadu PROluxe, protože se mi nejvíc líbil právě design. Žehličku i fén mám denně na stole, takže mi záleží na tom, jak vypadají. Samozřejmě má tato řada několik perfektních funkcí. U žehličky mi jde vždy o kvalitu žehlící plochy, speciální vlastnosti a schopnost loknování. U fénu zase o výkon a teploty. 


Vlasy namáhané barvením a zesvětlováním jsou řekněme dosti zničené, pokud se o ně nestaráte a nedopřejete jim. Proto si bez okolků vybírám to nejlepší. Moje kamarádky mají fén i deset let, je to společník na dlouhá léta a Remington opravdu něco vydrží. Samozřejmě u starších kousků už pokulhává výkon, ale to je jasné. Jen musím říct, že to jsou fakt držáci. 


Pokud jde o fénování, mám svůj způsob foukání, a to vždy v předklonu. To je můj běžný postup už pár let. Během fénování jednoduše překliknete na teplý/studený vzduch. Studený používím v určitých fázích foukání pro fixaci. 


Fén je z části lakovaný, lesklý a z části matný, což působí velmi luxusním dojmem. Tyto dvě části jsou rozděleny tenkým páskem v barvě růžového zlata.K fénu jsou samozřejmě různé nástavce, mám tu rovnou tři. 


A teď už něco o žehličce! Zařídí 24 hodinovou výdrž účesu, její Inteligentní OPTIHeat technologie poskytuje teplo jen tam, kde je to potřeba. Má funkci paměti - pamatuje si poslední použitou teplotu, nikdy jsem tuto funkci nezažila, to je boží. Samozřejmě pro sklérozu jako jsem já musí být bezpečnostní vypnutí po 60ti minutách. Má o 110mm delší plovoucí plochy. Dále má také Pronastavení pro zdravější styling (vyžehlené vlasy prostě působí zdravějším dojmem, s touhle žehličkou je hlavně moc nepotrápíte). Má 9 různých nastavení teploty (150 - 230°C). Vlasy jsou až 5x hladší díky keramickému povrchu Ultimate Glide, o 50hladší vlasy jedním tahem (vlasy nemusíte několikrát přežehlovat). 

Balení této řady velice líbivé. 


Rukama mi prošla spousta žehliček, ale takhle nádherné pouzdro jsem nikdy neviděla. Krásné koženkové se zipem v růžovém zlatě. Perfektní věc na naše cestování a víkendové pobyty. Hlavně jsem ráda, že se mi nikde žehlička nepoškrábe a neponičí. 


Pro dnešní den je to všechno a pokud by vás zajímaly další fotky mých vlasů, určitě se podívejte na můj Instagram, kde toho najdete až až. Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

13 komentárov

 1. I love products of Remington :)

  OdpovědětSmazat
 2. Ten fén vyzerá luxusne ♥ Už by som nejaký nový potrebovala◝(ᵔᵕᵔ)◜

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Design je super, ta kombinace matné a lesklé je boží.

   Smazat
 3. The Love of Beauty is a woman's nature, three-point looks and seven-point dress.
  Here are women's clubs,Diamond Jewelry,Brand Handbags , fashion Dresses, sexy swimsuits you like, you want to choose.
  https://imiyavogue.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 4. Cool post dear!
  Would you like to follow each other? If the answer is yes, please follow me on my blog & I'll follow you back.
  https://berrybooo.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hi dear, I will let you know and thanks for your comment!

   Smazat
 5. boze tak by sa mi zisla podobna zehlicka, tieto nove rady to uz je uplne o inom mega inovacie..ak budes mat cas mrkni na moje posledne video z Milana https://www.youtube.com/watch?v=hOvFR80YgmU&t=8s

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žehlička Remington ti vydrží roky, takže je to super investice. Mrkni i na jiné druhy, mají jich spousty, vybereš si podle potřeby.

   Díky za link, mrknu na to!

   Smazat
 6. Moc ti to sluší, blond ti vždycky slušela víc

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!