Knižní novinky

By Elizabeth Lore - 2/03/2019

Všem přeji pěkný den! Dnes mám pro vás v krátkosti mé knižní novinky. Možná už jste něco málo zaznamenali na Instagramu, ve feedu pak máte uložené všechny výstupy ve výběrech (highlights), takže vám nic neuteče. Ale ani blog přeci neochudím o nové knihy. Největším přírustkem je tentokrát Velká kniha komiksů od Miloše Nováka. A je obravdu velka, obrovská. Obsahuje spoustu komiksů všeho druhu, barevné, nebarevné, dobrodružné, akční. Komiksy miloval můj starší bratr, komiksy mám odjakživa spojené s ním. Pamatuju si jeho sbírku komisku, byla mu moc vzácná. Možná tato knížka poputuje pak za ním, osobně jsem zvědavá co na ni řekne, protože knihy jsou jeho život a komiksy zase záliba. Věřím, že ten takovou knihu ocení nejvíce. Je úžasná, pokud kolem sebe máte pdoobné nadšence, jednoznačně doporučuji pořídit do sbírky.Lovec jelenů.


Kurýr.Záhada mosazné spony.Animalium doma sbíráme, dnes tu mám dva přírůstky. Knihu her a Knihu plakátů.


Kniha plakátů je ve velkém formátu, takže si plakáty můžete zarámovat a udělat tak vašemu dítěti velkou radost, pokud ho kresby Animalia pohltily. Vyzdobit pokojíček můžete 28ti plakáty.
Tento plakát mi učaroval. Není to nádherné?Kniha her je plná zábavy a úkolů.


Můj syn krásně maluje, takovou chobotnici myslím nakreslí s přehledem. A líbí se mi, že je z části nakreslená. Děti mají sice super fantazii, ale taky je dobré vidět, jaké má schopnosti, pokud jde o jakési zadání. Na hodinách kreslení mě profesorka vždycky cepovala, abych si to nekreslila podle sebe, ale držela se toho, co je dané. I to je třeba respektovat a učit se nové techniky. Rozvíjet se.


Opět výborný pomocník do školy.A teď už něco, co jsem si zase vybrala pro sebe. Lenka Karfíková - Duše, prozřetelnost a svoboda. Velice působivé už dle názvu, na knížku se moc těším, na jaře se do ní pustím. A Jan Palach od Vladimíra Lišky. Hrndina, nebo oběť? Už jen tato otázka říká mnohé.


Něco z knihy Duše, prozřetelnost a svoboda podle Origena.


A pár vět z knihy Jan Palach.Pro dnešek to bude všechno. Všechny knížky najdete na Albatros! Přeji vám krásný den! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

Děkuji za nový komentář!