RANDOM

By Elizabeth Lore - 2/01/2019

Dnešní random je plný fotek z mých dnů za posledních pár měsíců, je jich tu jen pár, protože jsem si neuložila všechny, spoustu z nich jste mohli vidět na mém Instagramu. Letošní první lyžovačku jsme podnikli ve Špindlu, já jsem vysedávala v Savoy a v Hennessy baru. Prošla jsem se po městě, potkala jsem Krakonoše, užila jsem si přírodu a zašla jsem se mrknout i na Lego výstavu.


Taky jsme si zajeli do Drážďan, kam jsme se jeli podívat na zahájení vánočních trhů. Do Drážďan jsme zajeli vícekrát, chystáme se i na jaře.


 Bürgerlich v Drážďanech.

Vánoční Maisons Du Monde.
V Brně se otevřela spousta nových podniků. Obchody, bary, restaurace, prostě všechno. Za tu dobu, co v Brně nebydlím se hodně změnilo, takže výlet do Brna je pro mě to samé, jako když si vyjedu do Prahy. Tohle je Signature Restaurant.


Steampunk máme moc rádi a v Praze je v tomto stylu celý bar, kde mají mimo jiné i super kafíčko a dezerty. Steampunk Prague.


Klasicky s prckem u kadeřníka.


Můj kocourek, zrovna jsme fotili granulky a jiné dobroty, kocour měl dobrou náladu a spolupracoval. Miluju jeho packy.


Domů pořád tahám nový nábytek i doplňky, je fakt, že za ty čtyři roky už to chtělo zase změnu. Dala jsem si totiž zákaz nakupování krámů, ale na druhou stranu ten zákaz trval dlouho a už to chtělo staré věci vyházet a dokoupit něco hezčího. Stolek s černým sklem mě zaujal hned, kaktus je živý, jediná kytka, která mi vydrží. A v rámečku je výhled z mého hotelového pokoje v New Yorku. Parfémy Chanel a Narciso.Pořadače na kosmetiku ráda nemám, alespoň ty čiré plastové, ale tenhle se mi líbil moc. Do větší přihrádky dávám fén a do měnší žehličku. Jinak tam mám oleje na vlasy, občas parfémy aj. Třpytivou skleněnou krabičku mám od kamarádky L.


Narozeninové střevíčky Puma. Ty mašličky jsem si dokonce vyžehlila, aby byly prostě dokonalé.


A pro dnešek je to všechno! Příště sem toho nahážu víc. Mějte pěkný zbytek dne!

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Dreseden is a wonderful town! I see you really enjoyed.
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Of course! Visit my IG profile my dear!

   @elizabethlore

   Vymazat
 2. Aneb Jak lůza přičichla k penězům a hraje si na šlechtu. Přestaň už se ztrapňovat a odejdi z veřejného života, dokud je čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, na co si našetřím, to mám. Komu se nelení, tomu se zelení, však to znáš.

   Vymazat
 3. Tvůj nemanželský parchant ti jednou poděkuje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To už je myslím trošku nevhodné, ovšem jsem ráda, že se tolik zajímáš o mé soukromí a poměry v mé rodině. Lepší by asi bylo být rozvedená nebo ovdovělá, viď?

   Vymazat
 4. Moc pěkné fotečky. Velmi se mi líbí nápad trubek s květináči :-)

  The world of makeup

  OdpovědětVymazat
 5. Vždy ma najviac nadchnú fotografie z domova <3 ◡‿◡✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!