Lepší spánek s Darré!

By Elizabeth Lore - 5/15/2019

Všem přeji pěkný den! Po delší době jsem tu s výzvou od Blogerky.cz ve spolupráci s Darré. Rodinná česká firma, která vyrábí krásné ložní povlečení i prostěradla, různé materiály, barvy, rozměry. Možná jste zaregistrovali krásné povlečení s pírky, které vzniklo ve spolupráci s Anie Songe právě s touto značkou. Já měla nejdříve počíháno na kotvičky a něco letního, ale nakonec jsem klasicky vybrala něco úplně jiného. Pokud jde barvičky při výběru povlečení, většinou je to šedá a béžová. Ale tahle kombinace a krásný jasný odstín modré mě přesvědčil, že je čas něco změnit. Barvy v ložnici údajně ovlivňují náš spánek a ta modrá na mě působí hrozně pozitivně, čistě a energicky. Těšila jsem se na první probuzení v takové peřince.


V balíčku byly i časopisy, které mám moc ráda. Zahrádka a domov, pro mě dnes a denně aktuální téma.Atady už pár detailů našeho nového povlečení. Vybrala jsem si bavlnu. Líbí se mi, že povlečení je na zip, který je nevýrazný a má jezdce bez poutka. Poutko jezdce v noci na peřině vyloženě cinká, určitě jste se s tím taky někdy setkali (takový ten klasický zip, který se dává na oblečení). Zip i jezdec je plochý, takže není ani vidět a nevíte o něm. Na povlečení jsou taky štítky s logem značky.
Peřina i polštář se dá otočit podle barvy, tedy na jedné straně převažuje bílá a na druhé modrá.
V balíčku jsem měla i dva povlaky na menší poltáře, takže pokud neradi spíte jen na velkém polštáři, ale máte v posteli i takové ty menší pod hlavu, tak vás určitě potěší, že Darré má ke každému povlečení právě takové povlaky na malé polštářky. Na výrobky máte mimo jiné záruku pět let!


No a co se týče postelí, já v posteli jím, piju, čtu si, píšu, edituju. Prostě tam vydržím klídně hodiny a válím se.Přiznejte se, kdo taky jí v posteli? Já se snažím omezit alespoň všechno, co je tekuté, protože jsem někdy prase a nedopadne to dobře.Děkuji za super výzvu a pěkné povlečení Darré! Pro dnešek už to bude vše a přeji vám všem pěkný zbytek dne! Vaše E.


 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. S partnerem spíte na jednolůžku jo? Nebo každý zvlášť?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Nic ti po tom není.
   2) Někdy dokonce spíme zvlášť, cestujeme, věnujeme se svým zájmům a dokážeme dokonce každý přespat někde jinde.

   Smazat
 2. Hele, mas to placeny, nebo sis fakt vyzebrala barter na jednoluzko? No ty vole, to je teprve dno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že dno teprve přijde. Brzy.

   Smazat
  2. 1) Nic ti po tom není.
   2) Firma si mě vybrala sama.
   3) Na Instagramu byl unboxing, kdybys to sledovala, tak se hloupě neptáš.
   4) Kdybys sledovala IG, tak bys věděla, že se jedná o hostinský pokoj.
   5) Nestarej se o peníze, po kterých ti nic není.
   6) Předstaňte závidět a obtěžovat ostatní. Vy všichni.

   Smazat
 3. Vyzerá to skutočne pekne! A hlavne kvalitne! ♥ ◡‿◡✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to super, ještě tu mám prostěradlo, dneska ho povlíknu. Já to ložní prádlo prožívám, celkově vybavení ložnice a pokojů.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!