FEMME LUXE

By Elizabeth Lore - 1/16/2020

Krásný den vám všem přeji! Dnešní slibované novinky krásných kousků Femme Luxe. Jak jsem slibovala, tentokrát je toho víc. Posledně jsem měla jen tři kousky, ale dneska to zase doženu. Všechny věci Femme Luxe jsou netradiční, netypické pro nabídku klasických kamenných prodejen. Pokud vás baví zajímavé střihy a třpytivé nebo metalické materiály, tak je to pro vás to pravé. Já si vyberu vždycky. 


Puntíkaté šaty s volánky

Puntíkaté šaty s volánky jsem si objednala jednoduše proto, že mám ráda puntíky. Je to moc hezký materiál, na kterém se ty puntíky jakoby nerozjíždí a jsou hezky ostré (snad se vyjadřuju dost srozumitelně, určitě víte co mám na mysli). Volánky mají kolem pasu, kolem dekoltu a na konci rukávů. K šatům je i stuha kolem pasu. Najdete je tady Dresses.


Sametové šaty s řetízky

Sametové šaty s řetízky na ramenou jsem chtěla šíleně dlouho, nebo alespoň top. Je docela těžké u náš něco takového sehnat, celkově obcházet všechny obchody a čekat, že takový kousek někde potkáte je celkem nereálné. Řetízky jsou dostatečně dlouhé, takže do ramenou neřezou. U tohoto kousku doporučuji brát o číslo větší velikost. Najdete je zde Sequin Dresses.

Saténové šaty na jedno rameno s chokerem

Tyto saténové šaty jsem si vybrala spíš k legínám nebo pod sukni, jelikož jsem věděla, že mi budou kratší. Zvolila jsem větší velikost, ale klidně bych snesla menší. Choker na krku je na zapínání, takže se nemusíte bát, že by se neprakticky přetahoval přes hlavu. Rukávy jsou nařasené a na konci mají gumičku, takže hezky drží kolem zápěstí a jsou díky tomu krásně nadýchané. Najdete je tady Black Satin Dresses

Dlouhé svetrové šaty s rolákem

Dlouhé svetrové šaty s rolákem jsem si vybrala na začátek jara, bude chladno, ale už k nim budou stačit jen bikery a budou vypadat skvěle. Najdete je tady Knitted Jumper Dresses. Je pletený v mém oblíbeném vzoru, což je ažura, díky které si udržuje elasticitu (nejde o materiál, ale o funkčnost ažury). 
A pro dnešek je to všechno, přeji vám krásný zbytek dne! Vaše E.


  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Škoda, že v nich nemáš fotografie ♥ Tie prvé s 1 rukávom vyzerajú skvostne! ☃❄❅

    Blog de la Licorne

    OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!