FEMME LUXE

By Elizabeth Lore - 2/23/2020

Konečně jsem se dostala k dalším novinkám z Femme Luxe, trošku mi to tentokrát trvalo. S posty jsem většinou zpoždění neměla, ale nechtěla jsem to odfkláknout a nafotit v rychlosti a nehezky. Ono i co se psaní týče, tak na to chci mít klid, vymezený čas a hlavně náladu, protože podle toho pak ten post i vypadá! Musím říct, že jsem na svůj blog snad nikdy nepsala se špatnou náladou. Ono by to ani nešlo, psaní je něco, co ze sebe prostě nevytřískáte, nebo teda alespoň já to tak mám. No ale zpátky k věci, k dnešnímu snažila. Snažila jsem se nevybírat si jen černé věci, takže jsem dá se říct uspěla tak půl na půl. Ze čtyř kousků mám černé jen dva, no ve výsledku ale polovinu zásilky, že. Začneme krajkou, krásnými krémovými šatami s béžovou podšívkou. 


Jeans. Krajka je hodně hrubá, což ničemu nevadí, těla se nedotýká a hlavně něco vydrží. Nemám ráda oblečení, které se vlastně bojím vůbec dát do pračky. Sice jsem šaty ještě do pračky nedávala, zatím jsem je jen zkoušela, ale troufnu si říct, že to člověk pozná i tak. Black Lace Bodysuit. Pak tu mám už tu moji černou klasiku, vybrala jsem si konečně mikinu, a vlastně něco, co se mi hodí k legínám. S mým dekoltem je hrozně těžké najít něco, co mi délkou výjde pod zadek, abych k tomu mohla mít právě legíny. Konečně se mi zadařilo, ale udělala jsem dobře, že jsem vzala větší velikost, což já beru asi pokaždé (je to jistota). Tahle mikina je zajímavá tím, že má ustřiženou část průkrčníku (lem průkrčníku) a tím pádem je z průkrčníku choker a zbytek mikiny krásně spadne jakoby z ramena. A aby mikina měla na těle nějaký tvar, má v pase vázání. Což já opět díky svému dekoltu potřebuji, jinak bych vypadala jako hrouda.

Corset Dress. Pak tu mám ještě černé upnuté šaty s plastickým výstřihem, mají i nadýchané rukávy, v pase zae vázání a hlavně jsou dostatečně dlouhé, takže nejsou vyloženě pod zadek a ani nemusím řešit, že by za chůže vyjížděly nahoru. Celkově FM má šaty dostatečně dlouhé a vědí, že nikdo prostě něchce nosit šaty hned pod zadek, naopak je teď moderní delší délka klidně ke kolenům, hlavně u upnutých šatů, vypadá to hrozně hezky. Já už před pár lety nosila šaty upnuté s délkou až po lýtka, mám to moc ráda.
Trousers. A poslední jsou tyto sametové šaty, vínové! Ale nezklamu vás, mám je i v černé a ty jsem vám ukazovala v minulých novinkách FM. Já je nosím k sukni jako top, protože tohle jsou mini čaty a já to tušila, že mi budou sedět s mým poprsím spíš jako top. A pro dnešek to bude všechno. Já vám přeji krásný zbytek dne a příště se můžete těšit zase na nějakou kosmetiku. Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

Děkuji za nový komentář!