FEMME LUXE

By Elizabeth Lore - 4/23/2020

Všem vám přeji hezký den, tentorkát jsem zase zariskovala, objednala jsem si teplákovky, sety, prostě teplákové soupravy. Jeden čas jsem nenosila nic jiného, milovala jsem Adidas Originals, měla jsem je v několika barvách, ale to už je historie. Vlastně nedávno jsem si objednala sportovní šaty na léto Adidas Originals, ty vám pak musím ještě ukázat, pořád tu značku miluju. A právě teďmi přišly tyhle teplákovky, boží nejen na doma, klidně i do města je vytáhnu. 

Ta šedá je krásná a černá musela být moje taky. Nejvíc jsem nadšená z toho materálu, protože se hodí i k tomu, co nosím běžně, což jsou ty moje načančaný kabelky. A vůbec to nevypadá zle. 
A další dvě soupravy, jen s dlouhým rukávem. Tepláky vlastně skoro stejné, já už ani nepoznám které tepláky ke kterému vrchnímu dílu vůbec patří. 


Opět jsem si vybrala šedou a černou variantu. Tu černou asi budu nosit normálně kamkoliv, i do baru bych si ji vzala v létě na večer, je takové lehoučká. A tu šedou spíš na doma, uvidíme jaké outfity s tím ještě vymyslím, ale rozhodně nejsou jen na doma. 
A to je k dnešnímu dni vše! Doufám, že se vám teplákovky líbí. Já jsem nadšená, trošku jsem se bála, ale jsou super. Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov

Děkuji za nový komentář!