FEMMELUXE

By Elizabeth Lore - 6/14/2020

Další várka šatů je tu, začnu zase tím nejlepším, což jsou béžové, světle hnědá hladké šaty s vodopádovým výstřihem, jsou nádherné. Jsou přiléhavé, ale jen na určitých místech, na prsech hezky drží a v dekoltu už padá vodopádový výstřih, jsou opravdu povedené. Délka šatů je pod kolena, mají hezké řasení. A hodně dlouhá a tenká ramínka, jsou doslova perfektní. 

Tyto šaty se mi líbily, protože mají řasení hlavně na zadní straně, řasení směřuje jakoby doprostřed zad a zároveň je to moc hezké na zadku! Jen jsem čekala, že budou čiště bílé, ale jsou spíš do modra, zelena, nevím jak to popsat, možná lehce do žluta. 
Šaty na jedno rameno mám moc ráda, tyto jsou i s rolákem a řasením do pasu, jsou hodně zajímavé a přitom jednoduché. Pas je zvýrazněný, hezké budou i s nějakým opaskem. Je to takový ten nesmrtelný materiál. Rukávy jsou hezky úzké, takže neodstávají, s tímto kouskem jsem spokojená nejvíc!
Zaujala mě i tahle pletená souprava s volánky. Kalhoty jsou s vysokým pasem a volánky v pase na kalhoty hezky navazují. 
Možná bych řekla, že jsou to spíš tepláky, jsou hezky heboučké. Pro dnešek je to všechno a přeji vám pěkný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Ten posledný komplet je jednoznačne môj favorit ❤ A tie biele by mohli vyzerať dobre na tvojej postave ^^

    Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

    OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!