Makeup Revolution X Petra XOXO

By Elizabeth Lore - 6/01/2020

Všem vám přeji hezký den! Slibovaný článek je tu, kompletní kolekce Petry Vančurové ve spolupráci s Makeup Revolution, kolekce X Petra. Všechny XOXO produkty se mi moc líbí a tak dnes čekejte jen samá superlativa. Nejsem nijak náročná, dekorativní kosmetika není něco, v čem bych se vyžívala a řešila do podrobna vlastnosti produktu. Paletky mi vyhovují, balení je moc pěkné, krabičky jsou úplně nejlepší a jeden produkt mě obzvlášť potěšil. 


Dříve jsem měla paletku z dřívější kolekce Petry Vančurové, byla v matném černém provedení. Tehdy to byla velmi úspěšná paletka a myslím si, že oblíbená je i dnes. Obzvlášť u vizážistek, které se barev nebojí. Notino ji má stále v nabídce a stejně tak i novou XOXO kolekci. V této kolekci najdete tedy opět obří paletku očních stínů, paletku rozjasňovačů a konturovacích pudrů a sadu rtěnek. Vše je balené ve třpytivých hezkých krabičkách, které jsou propracované, i na dotek jsou boží. 

I tato paletka X Petra je velmi pestrá, ale tentokrát je tu mnohem víc tělových odstínů, které jsou pro mě praktičtější, protože to jsou přesně moje barvy, ráda mám hlavně ty do meruňkového nádechu. Paletka má dvě části, studenou a teplou. Ve studené najdete tolik hledané modré barvičky a také fialové, jsou to odstíny, které dlouho hledáte. Mají prostě ideální odstín. Jsou hezky vedle sebe, takže s nimi vytvoříte ideální přechod. Celkově to seřezení se mi moc líbí. Sice si na to nijak nepotrpím, ale ocením to. 
Určitě vás zajímá srovnání. Pokud bych měla vybrat tu, která se mi líbí víc, je to tahle. Kvůli těm odstínů, ale každému vyhovuje něco jiného. Ta předchozí zase měla několik odstínů, které bych si nejraději pořídila znovu. Vždycky si v paletce najdu pár odstínů, které mám takřka okamžitě vybagrované. V této paletce mi učarovala i světle zelená barvička, krásná hrášková. A tady máme rtěnky, ale pozor, je tu i lesk na rty! A to je ten produkt, který mě potěšil z celé řady nejvíce. Úžasný tělový lesk, na který se mě pořád někdo ptal. Je to přesně ten tělový lesk, který každého zajímá. Měla jsem několik tělových odstínů od všelijakých značek a i tento mi vyhovuje na sto procent. Je příjemný na rtech, hezky voní a celkově obaly rtěnek i lesku vypadá dobře. 


Tekutá rtěnka se saténovým finišem Satin Matte, tekutá rtěnka s matným finišem Mauve a lesk na rty Nude. 

Podařilo se mi zachytit i odpovídající swatche rtěnek a lesku. Lesk je krásně krycí, je to takový tén máslový lesk, který je na rtech příjemný celý den. 
Konturovací a rozjasňující paletka, která obsahuje čtyři bronzovací (konturovací) pudry a čtyři rozjasňovače. Ten meruňkový je moc hezký na líčka, já ty meruňkové odstíny prostě miluju. Konturování jde mimo mě, ale bronzery mám ráda až moc. Odstíny jsou ideální, nejsou moc tmavé, takže se dají krásně využít, pokud konturování taky nefandíte. A to je z kolekce X Petra úplně vše! Já se už teď těším na další počin Petry Vančurové. Jsem zvědavá, co to bude tentokrát. Uvidíme, jaké budou trendy a co nás čeká. Doufám, že se vám produkty líbí stejně jako mě a přeji vám krásný zbytek dne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Na tú paletku mám veľký zálusk! Vyzerá luxusne, zaujala ma oveľa viac ako tá prvá.
  Nicol z World of Nicol

  OdpovědětVymazat
 2. Paletka vypadá fakt skvěle :) I ty rtěnky nevypadají špatně.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!