OUTFIT

By Elizabeth Lore - 7/19/2020

Po dvou letech jsem tu s outfitem, ani jsem si neuvědomila, že už je to tak dlouho. Je fakt, že outfity byly na mém blogu snad nejoblíbenější, ale vždycky to s sebou neslo i spoustu názorů a spíš to dávalo možnost některým lidem napsat mi cokoliv, co by mi mohlo nějak ublížit. Najít si na člověku různé chyby je díky OOTD postům tak snadné. Samotnou mě až překvapuje, jak moc je mi to momentálně jedno. Z deset let blogování jsem si nechala namluvit od anonymních pisálků tolik věcí, že někdy pochybuju o svém rozumu, jestli vůbec ještě nějaký mám. Tolik mindráků, co mě straší a pozoruje ze zrcadla. A přitom, když se ohlédnu, prohlížím si staré fotky, říkám si, jak můžu být tak hloupá a věřit tomu, co mi někdo tvrdí. Věřit těm urážkám, názorům na můj vzhled. No, je to k zamyšlení.

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Krásny den, Narazila jsem náhodou na Vás článek a chci jen říct, že na kritiku se vykašlete. Každá jsme jiná. Tak jste přibrala a co jako? Kazdymu to muže byt jedno. Kde jaká ženská vypadat ve 40 jako vy tak by mohla závidět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Další ubohý pokus o urážku. Je mi 29 let a moc dobře to víš, tak se nesnaž. Myslíš, že se mě to dotkne, když podobné pindy poslouchám od anonymů už krásných 10 let, co jsem na scéně? Ne, nedotkne.

   Přeji ti také krásný den!

   Vymazat
 2. Je príjemné znova na tomto blogu vidieť tvoje outfity! Veľmi mi chýbajú ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!