FEMMELUXE

By Elizabeth Lore - 12/09/2020

Všem vám přeji pěkný den, opět jsem tu s novinkami Femmeluxe do mého šatníku. Jak se vám líbí teplákové soupravy? Teď v období karantény jsou tepláky asi nejoblíbenějším oděvem spousty z nás, proto jsou také kolekce všelijakých značek zaměřené na domácí oděvy, tepláky, mikiny, svetry, soupravy všeho druhu. Osobně je mi jedno jak se doma oblékám, nepotřebuji doma dodržovat trendy, ale když už si mám pořídit nějaké oblečení, tak si záměrně nebudu pořizovat něco hnusného a něco, co se mi nelíbí, to je jasné. No a tak tu mám nové tepláky, viděla jsem je u kamarádky a moc se mi líbily. Rozhodovala jsem se mezi krémovou barvou a bílou, no nakonec vyhrály bílé s černými nápisy. Ovšem ty krémové, lehce slonovinové vypadaly také dobře. Jsou příjemné elastické, ale nejsou to legíny. K nim se hodí jakákoliv mikča, triko, cokoliv. A pěkné jsou určitě i ven, nejen na nošení doma. 
Mramorové se mi así líbí víc než tyto písmenky, jak vzorem tak i střihem, sedí lépa, alespoň tedy na mou postavu.Pokud jde o výšku pasu, vždycky mám ráda vyšší tepláky k pupíku, aby mi to nedeformovalo postavu. A celkově, vždycky se mi doma smáli, že si vtahuju tepláky až pod kozy jak se říká, to já prostě dělám a nosím to tak ráda, po staru, na vesničana, každý tomu říká jinak. Vypadají dobře s tričkem uvnitř i s tričkem přes tepláky. 
Potom jsem sáhla po něčem, co frčelo za mladých let mojí starší setry, úplně si vybavuju jak savem batikovala svoje oblečení v lavoru nebo kyblíku. Všechny trendy se vrací zpátky, pozoruju to už nějakou dobu. I ty největší kýče jsou zpět. Jednou se mi i můj bratr smál, jaké mám tenisky s obří platformou, co se nosily za jeho mládí. Vzhledem k tomu, že mu je už přes čtyřicet let, tak se dobře pobavil, když na mě ty boty viděl. 


Batikované věci jsem upřímně nikdy moc nemusela, ale tohle mi připomínalo mramor, už jen díky takové barevné kombinaci. Líbí se mi mikča, která je v pase jako ustřižená, vypadá to skvěle. A to je pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

Děkuji za nový komentář!