FEMMELUXE

By Elizabeth Lore - 1/06/2021

Všem vám přeji krásný den, konečně tu mám šatníkové novinky. Přes svátky jsem neměla vůbec energii na focení novinek, ale dlouho jsem to pro vás měla připravené. Zrovna teplákové soupravy na doma nebo na ven, protože jsou vážně krásné a trendy. Vybrala jsem si světle šedou a krásnou hnědou, lehce medovou, no je to zajímavá barva. Jsou cropové, vrchní díl je kratší, ale dožene to vysoký pas tepláků. Mikina je v pase useklá, to zakončení je perfektní. Jsou dobře šité, pas je akorát pružný, šířka pasu je taky super, nebo alespoň já je takhle mám nejraději. U té krémové soupravy je jen rozdíl v provedení tepláků, nohavic.


No a pro tyto šaty jsem se odhodlávala docela dlouho, pořád jsem po nich koukala a nevěděla jsem, jestli si je objednat nebo ne. No nakonec jsou po dlouhém váhání konečně doma a jsou boží. Původně jsem si říkala, že bych je nechala jen do ložnice, kdyby náhodou nebyly nositelné i mezi lidi. Ale vypadají moc hezky, mají volný výstřih, tenká ramínka a na spodní části jsou na jedné straně na zavázání a vlastně je utáhnete podle potřeby, aby se na jedné straně stáhly po stehně směrem nahoru, vypadá to na postavě opravdu skvěle a podtrhne to křivky. Líbí se mi i odstín leopardího vzoru, je to taková studenější barva. Málokterý leopardí vzor se mi líbí. 
A to je k dnešním novinkám vše. Přeji vám krásný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Wow, ta tepláková souprava je dokonalá! Já chci taky... Hned přidávám do seznamu přání... Díky za tip! Klárka z Enjoy the Presence

    OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!