MOJE RHINOPLASTIKA

By Elizabeth Lore - 5/06/2019

Po dlouhých letech jsem se rozhodla něco změnit, nebo spíš změnit to zásadní, co jsem chtěla změnit už dlouho. Rhinoplastika je pro mě řešením, je to pro mě cesta jak docílit spokojenosti. Vždycky jsem chtěla jemnější obličej a jemnější rysy. Můj nos se mi nelíbí a nelíbil. Samozřejmě jsem sama sebe přijala takovou jaká jsem, ale postupem času zjišťuji, že obličej prostě jemnější mít nebudu. Nos je zásadní a ovlivňuje náš obličej řekla bych nejvíc ze všeho. Pokud jde o vzhled mého nosu, vždycky se mi líbila špička nosu, jsem ráda, že nemám bambuli, nosní dírky taky maličké, jen šířka nosu, hrbolek, puklina na hraně nosu, ta výrazná kost. Určitě je na něm co opravovat. Nos se stále vyvíjí, až postupem času mi začal můj nos bohužel vadit.


Vybrala jsem si kliniku, kterou jsem měla v hledáčku už spoustu let. Cirka od roku 2010 pročítám diskuzní fóra, recenze a koumu co se dá. Při finálním výběru kliniky pro mě byly důležité i ty nejmenší detaily, což mohu uvést, například vstřebávatelné stehy, byť je to zvláštní, v dnešní době to není samozřejmostí na všech klinikách. A vytahování stehů jsem si zažila jednou, není to nic příjemného. Vstřebávatelné stehy jsem měla také a mohu porovnat a soudit. Mým operatérem bude MUDr. Roman Kufa, pod jeho vedením je právě Perfect Clinic, společně se Zděnkem Prosem. Tyto dvě jména jistě znáte.


Nejdříve jsem se objednala na konzultaci, prostředí kliniky bylo moc příjemné, hrála tam relaxační hudba a k dispozici byl kávovar, kávička po dlouhé cestě z Pardubic bodla. Příchodem na kliniku mi vnitřně docházelo, že už je to tady, že už nezůstávám jen u přemýšlení a představ. Že už je to krok vpřed a že se blíží mé nemalé životní rozhodnutí. Je třeba nezapomínat na to, že je to operace a nejen estetický zákrok. Rhinoplastika je a byla pro mě velmi důležitá, takže jsem si pečlivě vybrala, kam jít, protože to je to nejdůležitější, co pro sebe můžete udělat.


Na konzultaci jsme řešili tedy vzhled nosu a mé představy. Vše bylo vlastně bez problémů a stanovil se termín operace. Dostala jsem vlastní složku se spoustou informací. O tom se vám ještě rozepíšu v dalším článku, kde se zaměříme na detaily. Teď se můžete společně se mnou těšit na výsledek! O všem vás budu pravidelně informovat.


 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. S tím obočím a napíchanou držkou nebudeš mít jemný obličej nikdy. Ani kdyby ti nos odstranili úplně .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fotka není úplně aktuální, před dvěma dny jsem byla na permanentním MU, světlý odstín. A tužku používám tu nejsvětlejší v odstínu blond. Vím, že to obočí je hrůza.

   A pokud jde o rty, myslím, že pořád mám daleko do tvaru klobás místo rtů, jako to mají dnes už mnohé dámy. Ale určitě to pro mě není tak důležité jako nos a rhinoplastika. Rty nejsou navždy, výplň se vstřebává, takže uvidíme jak dlouho mě to bude bavit taková pusa.

   Vymazat
 2. Jen se přiznej že ti ten nos zlomil ve vzteku tvůj bývalý a že to nebyl žádný úraz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejde o přiznání, nikdy jsem se netajila tím, že jsem odešla se synem z ošklivého vztahu. Jen to nemusím cpát do každého výstupu.

   Vymazat
 3. Já tvůj nos zbožňuju už od dob Omlazení. Už několikrát jsem si na tebe díky tomu nosu vzpomněla, když jsem viděla tuto fotku https://www.instagram.com/p/BxK_leTlL-C/?igshid=1j2vrteyiri17

  Chápu tvoje rozhodnutí, protože sama mám “udělaný” nos, ale rozhodně mi bude chybět😛

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bohužel ten nos se pořád měnil, v poslední době mi i občas oteče a hlavně takhle původně nevypadal. Tak či tak, menší a hezčí nos chci. A už teď lituji, že jsem se nerozhoupala dřív.

   A k té tvé poslední větě - asi tam máš překlep. :D Nebude chybět! :D

   Vymazat
  2. Myslela jsem to na ten tvůůůj, že mi bude chybět:)

   Vymazat
 4. Čo ti poviem, tiež mám veľký nos a absolútne sa mi nepáči T_T Resp. ok, už som si naň zvykla, robí ma "mnou", ale predsa .. Takže viem presne, o čom hovoríš a držím ti palce! :) Teším sa na výsledok *//* ◡‿◡✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ten můj nos už si prošel vším a je třeba ho opravit. Hlavně mi dělá pytle pod očima, doufám, že po zákroku se vše změní, nejen nosánek.

   Vymazat
  2. Nos a kruhy pod očami?? To skutočne môže byť spôsobené nosom? Lebo ja s nimi mám skutočne problém .. :o O tom som doteraz nevedela!

   Vymazat
  3. Vlastě tím, že už nemám ten nos takový puknutý jakoby, tak mi tolik nezasahuje pod oči, snad to popisuju srozumitelně. Ale je to fakt lepší.

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!