REMINGTON PRO-SLEEK & CURL

By Elizabeth Lore - 2/09/2018

Dnes mám pro vás velký Remingtonský vlasopost. Tentokrát jsem nefotila jen svoje vlasy, které už dobře znáte, ale mám tu i modelku s krásnou studenou blond barvičkou, na které perfektně vyniknou lokny i ostatní účesy. Dnes to bude o žehličce Remington PRO-SLEEK & CURL. Žehličky jsou nejdůležitějším prvkem každého vlasového stylisty. S nekvalitní žehličkou toho moc nevykouzlíte. Žehlička by měla být z kvalitního materiálu, být spolehlivá a funkční. Remington hlavně dbá i na to, jak jejich přístroje vypadají. Což je pro hnidopicha jako jsem já hodně podstatné.


Vyniká hlavně ultra zdokonalenou keramikou, která zajistí mnohem hladší vyžehlení. A také má zámek teploty, který zabrání nechtěné změně teploty při manipulaci s žehličkou při tvoření účesu. Musím říct, že tento problém jsem měla s jednou kulmou, dokonce se mi porařilo ji i nechtěně vypnout. Pak jsem se mohla divit, že vůbec nevlnila. Na přehlídkách je to opravdu problém, když spěcháte a máte rovnou několik modelek.


S žehličkou se dá tvořit opravdu hodně. Mám ještě dva způsoby jak si vytvořit další druhy vln. A dnes vám ukážu alespoň jeden z nich, samozřejmě tim nemyslím klasické lokny, ke kterým se dostanu později. Jde o spirálky, smotáte pramínek vlasů a přežehlíte, stačí jednou na vyšší teplotu. Výsledek je jemná vlnka, která připomíná vlnky zapletených copánků.Dále disponuje automatickým vypnutím, má žáruvzdorné pouzdro, otočný kabel, uzamykatelný kloub žehlících kleští a digitální kontrolu teploty na displeji od 150 do 230 °C.


Pokud jde o design, má zaoblené žehlící plochy, které jsou naprosto dokonalé a ideální pro loknování. Samozřejmě to pomůže i žehlení, opět malý detail, díky kterému vám žehlička nebude vyškubávat vlasy. A abych to upřesnila, dnes se bavíme o té tmavší žehličce. Tu bílou už znáte a o fénu jsem vám psala celkem nedávno.
A dostáváme se k dnešnímu účesu. Lokny dělám s nakloněnou žehličkou směrem dolů. Pokud chcete prstýnky, doporučuji držet žehličku rovně a po vytvoření lokny ji sepnout. Spona může loknu jakoby zlomit, takže je dobré sponu podložit. Používám k tomu karty, ale stačit by měl i ubrousek.

Doufám, že se vám článek líbil. A přeji vám všem pěkný zbytek dne! Děkuji Remingtonu a Blogerky.cz! A také fotografce Edit B. za úvodní fotky. Jsou úžasné!

 • Share:

You Might Also Like

17 komentárov

 1. Úžasná recenzia! Všetky tvoje články sú profesionálne a mne veľmi lahodia ♥ Alexandra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že to takto hodnotíš. Děkuji mockrát!

   Vymazat
 2. Miluji tvůj styl psaní a ty fotky jsou překrásné

  OdpovědětVymazat
 3. Nesnaž se psát anglicky, když to neumíš. Tvoje vyjadřovací schopnosti v češtině jsou bestiální, ale ta angličtina je ještě o deset levelů horší. Nebo je ta tvoje vizitka automatický překlad z nějakého špatného translatoru? Tak použij aspoň Google, ten to přeloží líp.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nejdřív, nediktuj mi, co mám dělat a jak mám psát. Pouze jsem uvedla název modelu žehličky, nic jiného tu v AJ není. Klídeček.

   Vymazat
  2. Proč to vůbec uveřejňuješ? Na co tady potřebuješ hádky mezi tebou a čtenáři? Uvěřejňuješ kritiku, jen abys pak ve své odpovědi mohla ukázat, jak ukrutně zle ji neseš.... Tak strašně toužíš po chvále, ale nejsou důvody pro ni...

   Vymazat
  3. Díky za psychologický rozbor, ale asi tě úplně nechápu. :D

   Vymazat
  4. Je videt, ze eli vubec neznas ;)

   Btw. Skvely clanek ;)

   Vymazat
 4. Ja mám Remington značku velmi rada. Maju skvelé produkty a aj preto mám od nich tiež žehličku aj fen na vlasy.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych chtěla ještě nějakou kulmu. Tu jedinou nemám.

   Vymazat
 5. Škoda, že jsi neukázala, jak vypadají ty vlny, když uděláš z vlasů spirálu :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Měla jsem to připravené. Ale nešlo to na mých černých vlasech vidět. Udělala jsem jen pramen. Nemohla jsem si navlnkovat celou hlavu, to bych byla v ateliéru opravdu dlouho. Samozřejmě, kdybych účes dělala na někom jiném, tak to mám hned, ale na sobě to rychle neudělám.

   Už ty lokny jsem kvůli vám čtenářům nafotila na modelce, aby byly v plné kráse. Na té blond barvě je to nádhera.

   Vymazat
  2. Děkujeme Elizabeth. Není nic lepšího než si vlnky se spirálkou rovnou sama zkusit, zvědavost mne přemohla, jsou moc pěkné, vypadají jako copy.

   Vymazat
 6. Krásná recenze , vlny ze žehličky jsou moje smrt :-D tak to půjdu opět zkusit s tvými tipy :-D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!