Thierry Mugler AURA | ALIEN

By Elizabeth Lore - 2/14/2018

Překvapilo mě, že je takový zájem o porovnání těchto dvou vůní. Zatím jsem je dávala na Instagram, ale byla by škoda nemít je i na blogu. Celkově jsem žádné porovnání ani nepsala, když nepočítám soukromé zprávy s vámi, tak se do toho dáme. Nejedná se o recenzi, ale o moje pocity


Obě dvě vůně mě zaujaly vzhlem a barvou. Pro někoho je to možná moc, pro mě je to prostě krása. Nádherné smaragdové srdce Aury a ametystová fialová barva Aliena. Líbí se mi i zvolená barva kovu (ano, jde o plast, ale rozumíme si). Alien je ve zlaté, Aura naopak ve stříbrné. Díky tomu to nepůsobí kýčově, je to myslím pěkná kombinace.


 Alien je úžasný, je to krásná vůně, ženská a neobyčejná. Ovšem s Aurou jsem se úplně neztotožnila. Voní moc hezky, je sladší. Ale asi jsem čekala něco tvrdšího, květinovějšího. Voní krásně, ale nejsem to já. Každý tuto vůni miluje, ale u mě vyhrává Alien. Máte některou z těchto vůní? Pro mě jsou to první parfémy Thierry Muglera a jsem ráda, že jsem se k nim konečně dostala. Oba dva jsem si přála, jsou tak krásné a nejednoduché. 


Všem vám přeji krásný den zamilovaných! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Ty fotky...proč jsi Eli vlastně odešla z té umělecké školy? Nemáš v plánu ji dokončit?
  L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty fotky jsou normální, takhle fotím běžně, stále. Mám tu mnohem lepší fotky, které daly opravdu dost práce.

   Pokud jde o školu, týká se to mé rodiny (tím nemyslím ex, ale opravdu rodinu). Neodešla jsem kvůli těhotenství, nebyla jsem těhotná.

   Můj obor neexistuje a tak či tak, nemohu dojíždět do školy 3 hodiny. I kdyby jen dálově, to prostě nestihnu. Momentálně to není priorita. Realizuji se dostatečně ve všech svých koníčcích.

   Vymazat
 2. Já osobně jsem ani jednu z těchto vůní neměla, ale ségra má Alien a ten voní vážně nádherně:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alien je celkem známý, má specifickou vůni, kterou poznám, když ji někde ucítím. Je super, sedí mi.

   Vymazat
 3. Mám Alien a nedám na ni dopustit, stejně tak jako na Angel. Obe jsou to moje srdcovky.Auru si půjdu vyzkouset,už nějakou dobu na ni mám zálusk. Krásný víkend. Ella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, já koukám, že Alien je oblíbenec velké spousty žen. A jsem ráda, že konečně patřím mezi ně.

   Vymazat
 4. Zato ty jsi škaredá a jednoduchá.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!