Prsten Elizabeth ve spolupráci s www.mojeolivie.cz!

By Elizabeth Lore - 5/30/2018

Všem vám přeji krásný den, možná jste na mém IG zaznamenali, že je právě v prodeji můj prsten, samozřejmě nese mé jméno a symbolika je také příznačná, tedy růže. Růže mě provázejí mým životem stále, samozřejmě mám růži i vytetovanou, jako milovnice tetovaček jsem růži na svém těle musela mít a o to víc jsem šťastná, že vzniknul i tento prstýnek. Je to stříbrný prsten s křišťály Swarovski. Prodejní cena je 970,- a najdete jej na Moje OlivieJe dokonale propracovaný, decentní, prostě princeznovský. 


Moje Olivie prodává spoustu prstenů, já mám ještě tyto dva kousky a dva páry náušnic. Jedny z nich brzy uvidíte, něco se chystá. 
Doufám, že se vám šperky líbily. Já mám ráda čisté a propracované šperky, což tyhlety myslím splňují! Mějte pěkný den! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

21 komentárov

 1. A snubák máš kde? Zásnuby zrušeny?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vzhledem k tomu, že partner hovořil o svatbě až po mém odchodu ze společné domácnosti, tak jsem nepovažovala za nutné nějaké zásnuby oficiálně rušit. A za další, snubáků mám víc, jaký máš na mysli? A proč se ptáš?

   Vymazat
 2. Děkujeme za krásný článek ♥

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný prstýnek. Mně se strašně líbí ten druhý prstýnek, co máš vyfocený, to je přesně můj šálek kávy, ten s lístky je ale taky bomba, ikdyz na mě už je moc jemný, co se prstýnků týče, tak mám ráda výrazné kousky.Krasné fotky i článek. Přeju krásný zbytek týdne a fajn víkend. Ella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten se jmenuje Olivie, cenově dostupné jsou myslím všechny! <3

   A děkuji. I tobě pěkný den!

   Vymazat
 4. Prsteny jsou úchvatné všechny, ale také se mi nejvíce líbí ten předposlední :-) Máte krásné, jemné ruce, navíc krásně opálené, takže na Vás prsteny opravdu přenádherně vynikají :-) Eunika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je fakt, na opálené ruce je to hned hezčí. Děkuji mooooc!

   Vymazat
 5. Pěkné. Vy jste ten prsten navrhla? :) Nebo má po vás jen jméno? A ten pánský, co k němu patří - William je po vašem snoubenci?

  OdpovědětVymazat
 6. Více snubnich prstenu, tricitka na krku.

  A nakonec věcná snoubenka bez svatby a i poslední chudák te vyhodil? Musí se ale nechat, ze ses držela dlouho, než te vyrazil :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snubáky se mi líbí, co je na tom? Vdávat se nechci, rozvádět už vůbec ne.

   Podobné posměšky na svém blogu pročítám už spoustu let, ale zajímavé je, že já jsem pořád šťastná, již krásné takřka 4 roky zcela soběstačná, nic mi nechybí, vše mi vychází a teď je otázka, zda taková zoufalá bytost jako vy může říct to samé, že? Spokojená osoba by mi sem tyhle krávoviny asi nepsala (neustále zas a znovu). No jo, tak třeba ti to výjde v příštím životě.

   A možná by ses měla dát na výklad karet nebo věštění z koule, protože nechápu ty řeči o mé aktuální životní situaci. Ale pobavilo. :D

   Vymazat
  2. Tvou odpověď nezveřejním, protože píšeš stále dokola bludy a dáváš další témata k diskuzi a šíření lží. Ale ani v jednom nemáš pravdu, tvoje představy o mém životě jsou úplně mimo mísu a vzhledem k tomu, že tu slídí můj ex a spousta dalších, tak sem holt nepíšu spoustu věcí. Takže tě nechám myslet si tyhle kraviny a žij dál ve svých představách, že jsem vlastně úplná zoufalka bez budoucnosti. :D Děvče, ty kdybys věděla, ach ta závist.

   Vymazat
 7. Ty kecy o tom jak jsi šťastná čteme s přestávkama už asi 10 let. Nikdo ti to už nevěří bejby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všude je něco, ale já jsem poslední čtyři roky samostatná jednotka, mám svobodu a vlastní život. Nepotřebuju vztah ke štěstí, ani baráky a auta. Jsem vážně v jádru sebe šťastná a hlavně pozitivní. Problémů mám dost, ale stavím se jim čelem. Každý má možnost jak se ke svým problémům postaví a jak vede svůj život.

   I tobě pěkný den!

   Vymazat
 8. Prosímtě, je fakt takový problém zveřejnit, jakým způsobem dostal ten prsten tvoje jméno? Jestli jsi jeho designérka nebo ti byl věnovaný nebo...?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!