WWW.LUXURYBAGS.CZ

By Elizabeth Lore - 10/23/2018

Dnes jen v krátkosti, zapomněla bych vám napsat alespoň pár slov o mé Almě z Luxury Bags. Víte, že Almičky mám nejraději už od pradávna. Na mateřské jsem si doslova z drobných našetřila na Almu BB v barvě Rose Indian. A teď jsem si zase udělala radost Almou GM v barvě Rose Florentin. Stejnou měla v té době přítelkyně Philippa Pleina, kterou jsem měla moc ráda, Morgan Britt. Těchto kousků je málo a vždycky selektuji, kdo má konkrétní kousek, který si vyberu. 


Nafotila jsem vám několik detailů. 

Kabelka je světlá tělová, ale tady na jiném světle je lehce do karamelova. Krásně mění barvu v určitých úhlech. 
Květiny jsem dostala od kamaráda, takové a podobné boxy najdete v květinářství Holflor Studio 1. Mám tu i Lurex Monogram Shawl, k němu původní balení i s krabicí. Kabelku jsem dostala v hezkém dustbagu přímo od Luxury Bags. Luxury Bags má novou prodejnu v Pařížské ulici 11, nádherný showroom ve 4. patře. Kabelky i vykupují, nejen kabelky, ale i botičky, kabáty, doplňky všeho druhu a jiné. A hlavně vám kabelky i vyčistí, čímž jim alespoň částečně vrátí jejich původní hodnotu. Kabelky jsou investice, péče o ně je důležitá. Šál je sice krémový, to mě trošku trápí, ale snad si seženu dobrou čistírnu. Někoho by mohla překvapit kočka na takovém šálu, ale můj kocourek je pro mě vším a on může prostě všechno. Kočkomilové pochopí. On všechno nové holt očichává a nebudu ho odhánět kvůli šálu přece! Je hodnej, věcí neničí.  Šál jsem v LB sehnala o polovinu levněji, takže je pro mě určitě lákávé zajít si o pár metrů dál do Luxury Bags, něco ulovit a nenechat všechny úspory v jiných prodejnách vedle. Jak vidíte i na Almičce, věci jsou v krásném stavu a za velice příznivé ceny. Alma je jako nová, nafotila jsem vám dost detailů. A pokud jde o šál, měl pár zatrhnutých nitek, ale to se stane každému vlastně ihned. Tomu se neubráníte. 


 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. It is simply perfect, I love the versatile color and beautiful shape!
  Thank you for the pictures :)

  Lots of love ♥ Janury Girl

  OdpovědětVymazat
 2. Mňam, makrónky ♥ A, samozrejme, luxusná kabelka ☂

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
 3. That's a Good Information thanks for sharing With Us
  and the Best Part is Your Perfect Content Quality and Quantity and Perfect Writing Skills
  Staffing, training and development, motivation or labor relations management, no matter which service you are looking for, we are the best HR consulting company for you.
  Human Resource Management Company | HR Consulting Services

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!