Focení s Oleksandrou | Backstage

By Elizabeth Lore - 1/08/2018

Další povedené fotky, které vznikly ve spolupráci s Oleksandrou Kosenko, tentokrát se mi pod ruku dostala světlovláska. Opět jsem měla poručeno tvrdší líčení obočí, původně jsem se držela světlých odstínů, ale nakonec jsem musela sáhnout do těch nejtmavších. Tvrdé líčení obočí osobně ráda nemám, stínovaní je mnohem lepší, ale u focení vždy plnám přání fotografa, případně modelky. Použila jsem paletku stínů na obočí Affect a trošku gelu Nyx. V tomto případě pro mě byla zásadní kontura rtů. Modelka má pihu nad rtem, tam byla třeba velké opatrnosti, aby se piha nepřekryla a zároveň se neporušila dokonalá kontura rtů. Rty modelky jsou krásně pravidelné, proto jsem zvolila výraznou červenou tekutou rtěnku Dior a nad horní ret jsem dala trošku rozjasňovače Estée Lauder v čistě zlatém odstínu. Makeup měla modelka svůj, pudr na zafixování jsem použila Nyx (HD), dále bronzer Note, oční linky Inglot a paletku stínů od Shaanxo značky BH Cosmetics. Oči jsem chtěla zlaté, projasněné s trchou třpytu. Umělé řasy jsem nepoužila, stačila řasenka Maybelline (Lash Sensational je nejlepší). Přirozenost byla v tomto případě dost podstatná, modelka sice nemá vůbec jemné rysy, ani jemné líčení, ale je přirozené krásná, nehty nejsou nalakované, žádné umělé řasy, krásná piha krásy. S celkem jsem velice spokojená. 


Také jsem zkoušela glitter lips, o tom už jsem vám na blogu psala. Způsobů pro takové rty je několik, stačí vám báze na oční stíny, speciální lepidlo na rty a nebo jen nějaký hutný lesk. Třpytky pak budou dobře držet, pokud jde jen o focení, nemusíte mít vyloženě lepidlo na rty, já ho samozřejmě mám, takže jsem měla efekt hodně výrazný, třpytky držely krásně, s takovým lepidlem vám glitter lips vydrží celý den a hodí se také na nějaký event.A pro dnešek je to vše. Doufám, že se vám fotky líbí. A mějte krásný zbytek dne! Vaše E.


 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Mně osobně se tedy výrazné obočí líbí, kord u světlovlásek, líbí se mi ta dominance :-) Ale to je věc názoru, fotky jsou moc pěkné, hodně se mi líbí ty glitter lips, na nějakou párty nebo tak :) To lepidlo pod ně je normálně k sehnání na internetu? Euni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud si koupíš Glitter lips, tak je to přímo v balení. Jinak se používá lepidlo Duo na řasy, to na Notinu najdeš určitě.

   Vymazat
 2. Kord je sportovní náčiní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slovo kord jsem nikdy nepoužila. Nechápu smysl tvého komentáře. Je tam někde překlep nebo co?

   Vymazat
  2. To bude reakce na ten první komentář...

   Vymazat
  3. To je možný, jenže já si to při moderování veškerých komentářů nemůžu pamatovat. Jak si mám asi pamatovat, že mi sem někdy někdo psal větu a použil tam slovo kord. Má reagovat přímo na komentář do toho vlákna.

   Vymazat
 3. Modelka je nádherná paní! Hezké Eli :)

  OdpovědětVymazat
 4. Kolik je modelce let prosím? :)

  OdpovědětVymazat
 5. ŠIKULKA :)

  www.lifemomlucy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Wau, krásne fotografie, krásna modelka, krásne líčenie ☃ ❄

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!