Moje návrhy pro Bellindu!

By Elizabeth Lore - 1/16/2018

Na konci minulého roku jsem se rozhodla, že zkusím navrhnout vlastní kolekci ponožek pro značku Bellinda. Lákalo mě hlavně to, že by na pultech prodejen byly moje vlastní ponožky. Okamžitě jsem měla v hlavě několik nápadů, jen ta realizace už byla složitější. Některé mé náměty by bylo lepší šít, tisknout, ale já měla za úkol vše namalovat. Na ponožky malovat není zrovna jednoduché. Já jsem použila barvy na textil, lepidlo, pigmenty (třpytky) a zafixovala jsem je. Konečná podoba bude snad také případně se třpytkami. Nedalo mi to a návrhy jsem prostě udělala třpytivé. Ještě jsem chtěla našít perličky, ale to už jsem raději nedělala, abych se úplně nevymykala základu, což byly barvy. Moje návhry mají jména, tak vám je postupně představím.Padající černá pírka, temná a krásná. Je to hodně abstraktní. Ale když budete chtít, ta pírka tam uvidíte. Nebylo záměrem vyobrazit vyloženě peří nebo brko. To už by totiž nebylo abstraktní, kdyby byla pírka znatelná a do očí bijící. Toť můj názor. Ponožky jsem pojmenovala tak, jak to cítím.

Korálové rty. Ušmudlaná pusa, žádný náznak úsměvu, pro mě celkem dosti charakteristické (tedy jen ta část s úsměvem). Jako každý umělec jsem do toho musela zakomponovat přeci i kus sebe.
Špinavé peníze. Trochu temnoty, to se dneska nosí. Chtěla jsem původně něco, co by vyjadřovalo práci a naopak i čas, kdy si užíváme volno, ale nakonec vzniknul úplně jiný motiv. Ještě jsem uvažovala, že bych nakreslila jinou měnu, ale dolar je mi nejblíž.A pro dnešek to bude vše. Přeji vám pěkný a úspěšný den! Článek vznikl ve spolupráci s Blogerky.cz!


 • Share:

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Tedy, moc pěkný nápad. Líbí se mi ty barevné, ty "korálové rty"! Krásné..

  OdpovědětVymazat
 2. Naprostá bomba. Tak teď už jenom nafotit ponožky na nějaké modelce. Co třeba Ema?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ema má k tomuto skvělé outfity, ale do Švýcarská kvůli tomu nepoletím! A děkuji.

   Vymazat
 3. Tak rty jsou dokonale. K tomu trochu trpytek a originalni kousek je na svete. Kdybych je videla nekde v obchode tak po nich okamzite sahnu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já se bála, že ty rty už jsou moc. Měla jsem udělat ještě jedny s tou růžovou krucinál.

   Vymazat
 4. Tak myslím, že jasnej vítěz !!! Ty jsou úžasné !

  www.lifemomlucy.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to nedokážu absolutně posoudit. Tvořila jsem čistě podle toho, co mi proběhlo hlavou. A hlavně jsem tvořila to, co bych si koupila já sama. Hlavně tedy ty s pírky (víme které) a ty s korálovou pusou. Tak uvidíme. Hlavně, že jsem ty návrhy dodělala včas.

   Vymazat
 5. Jsou super, máš talent (ale to už určitě víš) :-D Přeji hodně úspěchů
  https://janinatvoriskvosty.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale prd vím! :D

   Děkuji za milá slova. Ono toho moc vytvořit nešlo. Já bych ráda přidala nějaké aplikace, použila víc technik, ale nevěděla jsem, co můžu a co ne.

   Třeba budu mít příště volnější ruku!

   Vymazat
 6. To som ani len netušila, že je niečo také možné! :O Tie s pusou by som brala okamžite! ☃ ❄

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jsem si říkala, jestli ta pusa není přehnaná. Hodně se lidem líbí, osobně bych zrušila ten dolar, tam měl být jiný námět, ale neměla jsem už moc času na změny. Škoda.

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!