Jaké to bylo v USA

By Elizabeth Lore - 3/08/2019

Uvědomila jsem si, že tu nemám už ani jeden článek z USA, kde jsem byla před několika lety. Byl to nejlepší trip v mém životě, vlastně nejnáročnější po všech směrech. Poprvé jsem letěla, takže nervy a stres.Všechny ty papíry okolo, které musíte zařídit před odletem, to samé na letišti, bylo toho hodně, nevěděla jsem co dřív, prostě neználek, co na to říct. Každopádně New York je město, které jsem si zamilovala, strašně moc to pro mě znamená, milovala jsem to tam, každou minutu jsem se cítila úžasně, všechno ostatní mi bylo fuk! Chtěla jsem toho stihnout co nejvíc, takže jsem měla odřené bolavé nohy, byla jsem nevyspaná a ulítaná, stejně jsem nestihla všechno. Byli jsme ubytovaní přímo v centru. Vystřídali jsme dva hotely. Nejdříve jsme bydleli v Rockefellově centru s moc pěkným výhledem.Pak jsme se přesunuli k Central Parku do hotelu Jumeirah Essex House. Všechno bylo blízko. Do Louise Vuittona jsme to měli pár kroků, takže bylo těžké nejít tam několikrát denně. Nejlepší byl ale Central Park, to je jasné. Ten vzduch byl nepopsatelný, dusno, všude ruch města, pozitivní lidé, samé zajímavé tváře.


Samotný hotel je nemálo známý. Byl to nejluxusnější hotel, na kterém jsem v životě byla. Ale hlavně šlo o jeho umístění, měl 40 pater, prostory hotelu byly neuvěřitelně nádherné. Klasicky se mi stal trapas jako v Pretty Woman, vůbec jsem nechápala, proč na mě pikolík pořád tak kouká a nechce odejít z mého pokoje. Do teď se tomu musím smát.


Skoro každý den jsem snídala ve Starbucks, tehdy jsme neměli Starbucks ani v Brně. Takže to bylo něco, co prostě chceš. Koupila jsem si NYC Starbucks hrníček, ale ani nevím, kde je mu konec.


Tady bych chtěla žít. Kousek od centra, nádherná ulice, to zábradlí.


Tato Apple prodejna je na seznamu nejkrásnějších Apple prodejen na světě. Tahle je v NYC na 5. Avenue. Věčně zamlžená.


A fotky z centra. Začneme budovou Standard & Poors.Central Park. 
Přístav Liberty City. Jeli jsme se podívat na sochu svobody, ale samozřejmě jsem si nevzala pas. Takže zase příště!


A výhled z pokoje. Nejhezčí bylo, když začalo pršet. A pak taky večer, jen tak koukat z okna.


Víc fotek zveřejňovat nechci. Mám jich plno, ale ty jsou jen moje. Přeji vám všem pěkný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Nádherné fotografie! Určite si si to tam užila ♥ Ty sa do takéhoto prostredia proste hodíš ◡‿◡✿

  Blog de la Licorne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cítila jsem se tam skvěle, už první den jsem se začala i jinak oblékat, prostě jsem byla víc svá a nehleděla jsem na názory okolí. Bylo to super.

   Vymazat
 2. Eli, to je krása. Nikdy jsem tam nebyla, ale díky fotkám úplně super :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ráda bych jich zveřejnila víc, ale buď jsou soukromé nebo se mi nelíbí jejich kvalita. Tohle je jen taková vzpomínka, protože se mě na USA občas ptáte. Jsem ráda, že se líbí.

   Vymazat
 3. Ahoj, moc pěkné fotky. jak se prosím jmenuje ten hotel v Rockefellerově centru, nemůžu to najít. Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj! Tady máš dost hotelů v této destinaci.

   https://www.booking.com/landmark/us/rockefeller-center.cs.html?aid=364959;label=rockefeller-center-iGW*1dFWKLV7LtC*NFIrcQS149930402559:pl:ta:p1:p2:ac:ap1t1:neg:fi:tikwd-437491759610:lp9062795:li:dec:dm;ws=&gclid=EAIaIQobChMI_7Goy4D44AIVz-R3Ch2v3QHQEAAYASAAEgKtRvD_BwE

   Vymazat
 4. V rockefellerove centru totiz zadny hotel neni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za poznatek, mrzí mě, že řešíte někteří takové detaily a samotný článek nebo fotky ani nekomentujete. Bydleli jsme u Rockefellerova centra s výhledem, jaký je na fotkách přímo pod tou větou, kde o tom píšu. Takže oprava, né v Rockefellerově centru.

   Vymazat
  2. a jak se tedy ten hotel jmenoval????

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!