DIY: Velikonoční vajíčka

By Elizabeth Lore - 3/09/2019

Všem přeji pěkný den! Jak si užíváte jarní počasí a sluníčko? Já jsem to nemohla vydržet a pustila jsem se s prckem do velikonočních příprav. Mám pro vás tip na velikonoční vajíčka. Já je znám z práce, kde je vyráběly dětičky. Minulý rok jsem na to zapomněla, ale tentokrát jsem to zmákla s předtihem. Udělali jsme si krásný večer a vyráběli jsme! Hotová vajíčka jsem dala do proutěného košíčku, který jsem měla doma a vyhrala jsem jsem nějaké šouší připomínající seno jako podestýlku vajíček. 


Budete potřebovat špendlíky a malé plastové kytičky, kolečka, třpytivá srdíčka, cokoliv co seženete.


Špendlíků doporučuji koupit alespoň 100. My jsme vyráběli asi 8 vajíček.
Kytičky se mi osvědčily, kolečka také, ale ostatní tvary už tak dobře nedrží, odstávají, nedají se dobře přišpendlit a nevypadá to pak hezky.A špendlit budete na polystyrenová vajíčka. Najdete je v papírnictví nebo v korálkárnách.


Já si vybala i větší vajíčka, na ty spotřebujete hodně materiálu, ale stojí to za to. U větších vajíček je třeba dbát na pravidelnost.Já jsem najdřív přišpendlila kolečka a na ty pak květinky. Kdybych to udělala opačně, kolečka by mi překrývala lístečky kytiček a nebylo by to hezké.


Doufám, že se vám naše vajíčka líbí. Pokud nenajdete nic v papírnictví, zkuste Pepco! Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

  1. If you love Jewelry as much as us at PANDORA Mall of America, then you should definitely consider following some of the following Sexy Swimwear blogs and bloggers on Instagram or Twitter, or through their respective RSS feeds. From fine Brazilian Hair and Hermes handbags to fun and funky trends, these jewelry blogs offer a little something for every taste.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!