DIY: Velikonoční vajíčka

By Elizabeth Lore - 3/09/2019

Všem přeji pěkný den! Jak si užíváte jarní počasí a sluníčko? Já jsem to nemohla vydržet a pustila jsem se s prckem do velikonočních příprav. Mám pro vás tip na velikonoční vajíčka. Já je znám z práce, kde je vyráběly dětičky. Minulý rok jsem na to zapomněla, ale tentokrát jsem to zmákla s předtihem. Udělali jsme si krásný večer a vyráběli jsme! Hotová vajíčka jsem dala do proutěného košíčku, který jsem měla doma a vyhrala jsem jsem nějaké šouší připomínající seno jako podestýlku vajíček. 


Budete potřebovat špendlíky a malé plastové kytičky, kolečka, třpytivá srdíčka, cokoliv co seženete.


Špendlíků doporučuji koupit alespoň 100. My jsme vyráběli asi 8 vajíček.
Kytičky se mi osvědčily, kolečka také, ale ostatní tvary už tak dobře nedrží, odstávají, nedají se dobře přišpendlit a nevypadá to pak hezky.A špendlit budete na polystyrenová vajíčka. Najdete je v papírnictví nebo v korálkárnách.


Já si vybala i větší vajíčka, na ty spotřebujete hodně materiálu, ale stojí to za to. U větších vajíček je třeba dbát na pravidelnost.Já jsem najdřív přišpendlila kolečka a na ty pak květinky. Kdybych to udělala opačně, kolečka by mi překrývala lístečky kytiček a nebylo by to hezké.


Doufám, že se vám naše vajíčka líbí. Pokud nenajdete nic v papírnictví, zkuste Pepco! Mějte pěkný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov