OLAPLEX | Moje zkušenosti

By Elizabeth Lore - 3/21/2019

Olaplex má být tím nejlepším pro vlasy. Tak jsem to prubla a otestovala jsem všechy Olaplex produkty. Objednala jsem si kit, sadu produktů v jedné krabičce. Ovšem Olaplex vám musí dát na vlasy kadeřník. Olaplex se přidává do barvy na vlasy a do odbarvovače. Umocňuje blond odstíny, zaručuje lepší výsledek. Tady vidíte, jak probíhalo barvení s Olaplexem, moje původně tmavě hnědé vlasy (odrosty) se mění ve světlě hnědou a vybarvují se blond melíry. Melírovali jsme 6ti procentním oxidantem, Wella Blondor a přeliv byl značky Kolestone, konkrétně 12.81, perleťová platinová.Žlutá lahvička číslo 1 je ta, která se dává do barvy a odbarvovače. V sadě pak jsou dvě lhavičky s číslem 2, ty se dávají hned po umytí Olaplexu (s barvou nebo odbarvovačem). Pak je důležité tento produkt používat i doma. Tahle malá lahvička Olaplexu vám vystačí na několik použití. Celý kit stál 2000,-. Určitě se to vyplatí, hlavně jde o to, aby byl váš kadeřník ochotný a do barvy Olaplex přidal. Doma aplikaci Olaplexu nedoporučuji.


V krabičce je aplikátor, kterým si změříte pořebné množství Olaplexu.Já jsem si objednala i kondicioner a šampon Bond Maintenance. Tyhle lahvičky jsou podstatně větší.


Olaplex s čílem 3 je maska vhodná pro všechny typy vlasů. Střídám ji s kondicionerem.


Tady už vidíte smyt Olaplex. Vlasy jsou stále mokré, nevyfoukané.


A toto je výsledek. Po foukané.


A takto vypadaly vlasy původně, tmavě hnědé odrosty, nepravidelný melír, fleky, rozlítané cancoury vlasů, a to i po pečlivém uhlazení a vyžehlení. Díky Olaplexu už na hlavě nemám rozlítané oškubané vlasy, jsou hezky uhlazené a zdravé.


Podle mě Olaplex udělal hodně. Snažila jsem se vám vše nafotit tak, aby byl výsledek viditelný. Už jen ta barva vlasů je dokonalá. Znáte Olaplex?

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Nadherne vlasy :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Dříve jsem na tuto kůru chodila do sálu a byla jsem nadšená, takže jsem si ji pořídila i pro domácí použití a jsem za ni ráda, vlasy jsou zdravější na pohled :-)

  The world of makeup

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem s Olaplexem v salonu byla maximálně spoko, ale doma mám po té domácí péči takové jiné vlasy než jsem zvyklá, takže ještě čekám na výsledky po opravdu dlouhodobém používání! Zatím je to perfekt.

   Vymazat
 3. Quite detailed post, impressive as usual! Keep up the good work

  OdpovědětVymazat
 4. Koupila jsem si pouze Olaplex č.6, neboť mám suché, krepovaté vlasy a bohužel ani v nejmenším jsem neshledala změnu k lepšímu. Je to jen tahání peněz z lidí, neboť 1 dl za 500 Kč je hrozně přehnaná cena, zvlášť, když to neúčinkuje :-/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!