UŽ MÁTE VÁNOČNÍ DÁRKY?

By Elizabeth Lore - 11/09/2020

 Všem vám přeji krásný den! Pokud sledujete můj YouTube kanál, tak už víte, že vánoční dárky nakupuji už v létě nebo alespoň koncem léta. Vánoce mám moc ráda a vždycky chci mít vánoční dárky nakoupené co nejdříve, ráda taky využívám různých akcí a jelikož během celého roku sonduji co kdo má rád, výběr pak nemám nijak složitý. Většinou přesně vím, jaký dárek chci komu dát. No a tento rok je to trošku složitější, jelikož máme těžkou situaci kvůli zákeřné nemoci, o které se vlastně vůbec nechci bavit. No každopádně se obávám, že tak jako každý rok nebudou doručovatelé stíhat a teď to bude obzvlášť těžké doručit všechny zásilky včas, když bude celý národ objednávat pravděpodobně dárečky na internetu. Už teď jsem na některé balíčky čekala necelé dva týdny. Co vy? Taky panikaříte a objednáváte dárky už teď? Já vlastně ani nepanikařím, prostě ráda nakupuju vánoční dárky brzo a tak se u mě ve finále nic nemění. Z letošních dárků pro své blízké mám opět velkou radost, vždycky se snažím objevit něco nového a to se mi podařilo i letos. 


Myslím, že originální skleničkou nic nezkazíte. Já jsem zvolila nápisy, které nás vystihují a určitě nebudeme jediní, hodí se obzvlášť tento rok! 


Sklenička s tímto nápisem mě překvapila, divila jsem se, že je tato hláška evidentně tak oblíbená. No já ji slyšela poprvé jen u svého přítele, a to dost často. Moc se těším, až si ji o Vánocích rozbalí.Mile mě překvapilo, že v balíčcích už najdete i vánoční pohlednice nebo dárky k objednávkám. 


Také jsem vsadila na jistotu, jako každý rok a vybrala jsem několik parfémů. Tento parfém Yves Saint Laurent je velice oblíbený, na trhu není dlouho a už se zapsal mezi ty nejlepší a hlavně nejvýraznější vůně s dlouhou výdrží. Zároveň to ale není parfém, který potkáte na každém rohu. V mém okolí ho má jen jedna kamarádka a ta ho dostala ode mě. S tímto parfémem nešlápnete vedle, ať už hledáte parfém pro kohokoliv. Yves Saint Laurent LIBRE, květinový vůně s levandulovými akordy. Libre znamená ve francouzštině svoboda. Tato vůně je určena pro ženy, která staví svobodu na horní příčky svých hodnot. A sama vím, co to je o svobodu přijít a získat ji zpět. Oceňuji poselství této vůně.

Z pánských parfémů pak můžu jednoznačně doporučit Hugo Boss, Boss Bottled United Limited Edition 2020, tedy limitovaná edice roku 2020. Je to nádherný flakónek, který je zrcadlový a překrásně lesklý. Je to příjemná dřevitá vůně, o jejíž vznik se zasloužil parfémář Yves Cassar. Má to být vůně určená pro sportovce. Autor této vůně ji považuje za duální vůni, jelikož odráží sport i noblesu. 


Tuto dárkovou kazetu Desigual už jsem vám ukazovala, ale patří mezi vánoční dárky a ráda vám ji opět doporučím. Desigual Fresh Bloom je krásná vůně a značka Desigual má své nadšence. Právě pro takového člověka je tato kazeta ideálním dárkem. Specifické a originální motivy značky Desigual jsou i na psaníčku (taštičce), která je součástí balení.A to je k dnešnímu dnes všechno, já vám přeji krásný a úspěšný den! Vaše E.


 • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

 1. Ja už pár mám ♥ Milujem ich kupovať dopredu, pretože ma to nesmierne baví ❤

  Blog de la Licorne * Instagram * We♥It

  OdpovědětVymazat
 2. "
  Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts
  Tropika Club Magazine – Get the latest scoop on beauty, wellness, eats and all things Singaporean


  Tropika Club Deals is ideal for customers who want to discover the best deals without having to commit to a specific appointment date and time. Deals allow customers to buy vouchers and coupons in advance and to arrange the appointment directly with the merchant or business. Customers can also buy vouchers as gifts or to use for the future.

  Tropika Club Bookings is ideal for customers who want to see the full selection of a merchant or business. Customers can search by merchant or service categories and then choose from a full range of service offerings. Customers can also see if there are any off-peak discounts for the selected service(s). Customer will book the appointment for the specific date and time.

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning Singapore male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. We also cover local Singaporean content under City. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks. This features the Top 10 rankings for your beauty and wellness salons based on the various regions in Singapore. Tropika Club Deals brings to you great deals and offers from our merchants in the form of amazing discounted vouchers and codes. In addition, enjoy cashback as much as up to 5% for each purchase you make, regardless of the amount you spend. Think Cashback. Think Tropika.
  "

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!