OBLÍBENÉ PRODUKTY GABRIELLA SALVETE

By Elizabeth Lore - 2/17/2021

Všem vám přeji krásný den, dnes bych vám chtěla ukázat několik vybraných produktů z aktuálních novinek značky Gabriella Salvete. Je to značka, kterou jsem si kupovala už kdysi dávno, osobně zatím nemám ani jednu negativní zkušenost s jejich produkty. Máte rádi Gabriellu Salvete? 

COVER POWDER

Mezi novými produkty GS se nechází pestrá škála odstínů krycím pudrů, které mají i SPF 15. V pudřence není labutěnka, lepší je nanášení štětcem. TATTOO EYEBROW PENCIL


Potom tu mám tužky na obočí, které mají maličké zoubky díky kterým si obočí nakreslíte opravdu precizně a vytvoříte tak imitaci chloupků. FIXING MATTE LOOSE POWDER


Tento pudr jsem viděla shodou náhod u kamarádky a prý je výborný. Je to matující sypký transparentní pudr. Obecně mám transparentní pudry nejraději, jelikož se nemusím stresovat se správnou volbou odstínu. Ovšem nesmí se to přehánět, i transparentní pudr vám dokáže při nesprávné aplikaci vytvořit na obličeji masku a můžete mít na tváři i bílé mapy. LONGLASTING NAIL POLISH


A nakonec tu mám laky na nehty, mezi novinkami Gabrielly Salvete je laků opravdu spousta, i těch pečujících, ale já do dnešního postu vybrala ty, které se mi líbí nejvíce. Tedy perleťové a tělové. 


A to je k dnešním novinkám všechno, doufám, že se vám produkty líbí a přeji vám krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Púdre GS sú tie z najlepších! Minimálne pre mňa. Vždy mi vyhovovali vo všetkom 🌸

  Blog de la Licorne *

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Divím se, že jsem se k tomu pudru dostala až teď! V poslední době ho hodně u kamarádek potkávám.

   Vymazat
 2. Ten fixing matte powder mám také ráda a laky samozřejmě :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z těch produktů na nehty jsem nejvíc nadšená z olejíčku!

   Vymazat
 3. Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks.

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkné barvičky laků na nehty. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle byl skvělý článek moc děkuji za inspiraci. Tu tužku na obočí chci už dlouho musím si pro ní co nejdříve taky dojít vypadá skvěle ♥ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám jednu i pro mou sestru, tak snad bude také spokojená. Vypadají opravdu dobře a na detailní kreslení jsou skvělé.

   Vymazat
 6. The best part of your articles that they have perfect Content Quality and Quantity. Do write something on Penta Head Microscope also. Honestly, you posses great Writing Skills.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!