NÁŠ VÍKEND V BRNĚ

By Elizabeth Lore - 2/26/2021

Všem vám přeji krásný den, původně jsem pro vás chtěla připravit na tento týden nějaký random, ale napadlo mě dát dohromady pár fotek z našeho víkendu v Brně. Byli jsme v Brně vlastně na několik dnů, nejen na víkend. A to proto, že jsme tam měli spoustu práce a taky návštěv. Po dlouhé době jsem strávila několik dnů s kamarádkou a spoustu času i na rodinu. Vždycky když jsem v Brně, nestíhám skoro nic, vždycky jsem z toho nešťastná, že nestihnu navštívit všechny, se kterými bychom se chtěli zase vidět. Ale tentokrát jsme měli více času a povedlo se nám prožít pěkných pár dnů se všemi blízkými. Náš Kája navštívil také svoji kamarádku. A byl náramně spokojený!A co mám na Brně v poslední době nejraději? Jednoznačně jídlo, u nás v Pardubicích si nemůžete objednat domů skoro nic. Výběr je chabý a lokality kam doručují, to samé. V Brně je takový výběr, že jsem nevěděla co dřív. Za těch pár dnů jsem si objednali burgery, kebap, různé sladkosti, donuty, muffiny, prostě všechno. Wolt u nás v pardubickém kraji zatím není, ale pro se něco chytá, tak uvidíme! 


Našla jsem si čas i na focení, což mě neskutečně baví. Kamarádka má novou kameru, takže jsem si pořádně pohrála. Moc ráda se učím fotit s jinými stroji a objektivy, byla to bomba. 


Taky jsme zkoušely různé účesy s novými sponkami a jinými doplňky. Natočila jsem pro vás i video, brzy bude na mém YT kanále Elizabeth Lore, tady, tak se můžete podívat. 


Vyvenčila jsem svoji novou kabelku Elega z jarní kolekce Dany Morávkové, která teprve bude v prodeji. Kamarádka mi jednu tak trochu protekčně poslala o něco dřív, protože kabelky je potřeba otestovat před uvedením na trh. A to já je mile ráda otestuji! Z jarní kolekce jsem si vybrala tuhle menší, která má crossbody popruh s řetízkem a zezadu se dá ještě navlíknout opasek, díky kterému se kabelka promění na ledvinku a dá se nosit kolem pasu, ať už k šatům nebo ke kabátu. Kabelka je tříbarevná, krásná kombinace šedé, růžové a slonovinové. 

Momentálně s sebou všude tahám svůj nový parfém Jimmy Choo, který se jmenuje I want Choo. A pokud vás zajímá podrobnější recenze, můžete se podívat na můj nedávný článek s pořádnou recenzí této vůně. Není dokonalá? Hlavní složkou této vůně je červená pavoučí lilie, kterou jsem doposud neznala. Hledat ji můžete také pod názvem spider lily! Co jsem zjistila, tak pavoučí lilie je ve dvou barvách, roste bílá a červená. No v tomto parfému je konkrétně ta červená, tedy její květy. Je příjemně sladká a rafinovaná. Deníčky, to je moje, miluji zápisníky a diáře, i plánovače všeho druhu. Teď si pořídila tento maličký zápisník do kabelky, ale možná si ho nechám pro všechny případy v přihrádce v autě. 
A to je pro dnešní den už vše, přeji krásný zbytek dne! Vaše E.


 • Share:

You Might Also Like

13 komentárov

 1. Jééé nevím čím začít dřív. Určitě teda pejskové to jsou naprostý čumáčci, jsou nádherný :)
  No a dál překvapila mě kabelka Dany o tom jsem nikdy neslyšela ale vypadá teda nádherně krásná kombinace barev a i ten nadpis, super! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Randomy a posty z výletů jsou vždycky plné všelijakých fotek, no osobně je mám moc ráda a jsem ráda, že se líbí!

   No a na kolekci Elega by Dana M. určitě mrkni, kolekcí už je spousta.

   Vymazat
 2. Miluju tu korunku! Ten rok je už tak na prd, že si snad nějakou pořídím a budu ji jen tak nosit ven :D! Co jinak se životem? Skoro nic. A ještě se mi moc líbí ten obal na telefon. Nádhernej😍.

  SPODNÍ PRÁDLO Z SHEIN ZA PÁR KAČEK 💃 - 1. ČÁST | HAUL| Verča ze Ztracena v Praze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu korunku klidně doporučuji i na nošení jen tak doma nebo na zahradě, proč ně! Máš pravdu, je potřeba si to prostě udělat hezký.

   Vymazat
 3. To je uzasne, ze jsi stihla navštívit tolik známých!

  Další kráva, která nerespektuje nařízení a musí trajdat všude možně. Kez bys aspoň vypadla někam z republiky, ale na to nejsou love, co?

  OdpovědětVymazat
 4. Tie korunky sú rozkošné! Pekné slnečné fotografie 🌸

  Blog de la Licorne *

  OdpovědětVymazat
 5. The best part of your articles that they have perfect Content Quality and Quantity. Do write something on Industrial Microscope suppliers In India also. Honestly, you posses great Writing Skills.

  OdpovědětVymazat
 6. Nice Blog !
  In such extreme circumstances, we at QuickBooks Customer Service make sure to provide you with high-quality service and solutions for QuickBooks problems.

  OdpovědětVymazat

 7. Great post! We would like to feature your post on Tropika Club too if that's possible?
  Tropika Club Deals is part of the Tropika Club ecosystem:

  Tropika Club Magazine – Get the latest scoops on beauty, grooming and wellness
  Tropika Club Deals – Search for the best voucher and coupon deals
  Tropika Club Bookings – Discover and book services at amazing off-peak discounts

  Tropika Club Magazine crafts and curates articles for the discerning male and female. We provide up-to-date articles on Beauty and Vogue for gals, and articles on Grooming and Style for guys. Supporting Tropika Club’s vision to bring the best beauty, wellness and fitness services to our visitors, we also have a review section on the best services and selections under Top Picks.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Nice Blog !
  Our experts at QuickBooks Customer Service are always accessible to give you the best-in-class technical service in this global crisis.

  OdpovědětVymazat
 10. Nice Blog !
  Our experts at QuickBooks Phone Number make sure to give you the best service for QuickBooks troubles amid the worsening COVID 19 situation across the world.

  OdpovědětVymazat
 11. Nice Blog !
  Our experts at QuickBooks Customer Service Numbermake sure to give you feasible solutions for QuickBooks Error 15106.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za nový komentář!