RANDOM

By Elizabeth Lore - 6/03/2021

Všem vám přeji krásný den! Dnes mám pro vás po delší době konečně zase random post. V dnešním randomu to budou tak trošku novinky i nákupy. Ale je to směska všeho, co se doma objevilo nového a čím jsem se chtěla zase třeba pochlubit. Pamatujete našeho George panáčka od Mr & Mrs Frangrance? Pořád nám dobře slouží a opět se blíží jeho hlavní sezóna a tím myslím konečně léto, kdy ho budeme všude tahat s sebou, jelikož je to nejen difuzér, ale i přenosný reprák s bluetooth. Stačí ho propojit s telefonem a můžeme si přes něj pouštět cokoliv, ať už hudbu nebo třeba podcasty. 
Nový obraz jste mohli zaregistrivat už v některých mých předešlých příspěvcích. Je to obraz ručně dělaný od mé ilustrátorky Yany Salnikove. Je z pryskyřice, kamínků a božsky se leskne. 


Sbírka rumů Bumbu se nám naplnila, máme už všechny tři a jsou boží. Nejen chuťově, ale i na oko jsou prostě perfektní, no ne? Proto je mám jako jediné v obývacím pokoji. Ostatní alkohol mám v kuchyni a také v horní části domu v mém malému baru. Tyto rumy jsou voňavé a chuťově pro mě jednoznačně nejlepší. Božská kuchařka na blogu není poprvé, ale i tak bych ji ráda zahrnula do dnešního randomu. Stále se k ní ráda vracím a ty recepty mě prostě baví. Obsahuje spoustu zajímavých receptů a pokud byste chtěli i jinou inspiraci do kuchyně, podívejte se určitě na Instagram Bohyně KuchyněA poslední položkou dnešního dne je tahle boží dóza na holandské kakao. Jelikož už doděláváme novou kuchyň, pořídila jsem si spoustu nových věcí. I takových maličkostí, jako je právě klasická dózička s kakaem. Nevím proč mi tyhle kakaové dózy tak učarovaly. 


A to je k dnešnímu dni už všechno. Přeji vám krásný zbytek dnešního dne! Vaše E.
 

  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov